Неділя, 21.01.2018, 17:45
Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
» Меню сайту

» Категорії розділу
Сесія ради [110]
Координаційна рада [97]
Постійні комісії [178]
Культура [374]
Спорт [85]
Виїзний прийом [125]
1
Освіта [343]
1
З апаратної [47]
Охорона здоров"я [8]

»

» Наше опитування
Оцінка сайту
Всього відповідей: 229

» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Публікації » Постійні комісії

Постійні комісії

Узгоджено порядок денний чергової сесії районної ради

20 грудня президія та постійна комісія районної ради з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном та інвестицій розглянула питання, які планується внести до порядку денного двадцятої сесії районної ради сьомого скликання.

У засіданні, яке провів голова районної ради Володимир Кішінський, взяли участь голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Катишков, члени постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном та інвестицій Володимир Дрига, Володимир Жуков, В‛ячеслав Нестеренко, Анатолій Таранушич, Микола Єгоренко та Ніна Ясинська, члени президії: Валерій Дрига, Дмитро Омеляненко та Віталій Біланенко, керівники комунальних підприємств району, управлінь та відділів райдержадміністрації, ЗМІ.

Найбільш актуальним було питання «Про районний бюджет на 2018 рік». Про особливості формування бюджету району на наступний фінансовий рік доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Дацко. Він, зокрема, сказав: «Загальні цифри та підходи при формуванні районного бюджету значно не відрізняються від минулорічних. Головним завдання є правильне прогнозування доходної частини, адже саме від неї залежить видаткова частина, а саме: виплата заробітної плати, оплата енергоносіїв та утримання установ, що фінансуються з районного бюджету. Фінансування закладів  району здійснюється за рахунок освітньої та медичної субвенції з державного бюджету, додаткової дотації з державного бюджету, податку з доходів фізичних осіб та базових дотацій. Освітня субвенція прив’язана до наповнюваності класів у школах. У медичній субвенції на первинну медичну допомогу враховано фінансові ресурси на перше півріччя, у другому півріччі такі заклади повинні перейти на фінансування з бюджетів базового рівня». Окрім того, начальник фінуправління детально ознайомив депутатів з обсягами видатків, які планується виділити головним розпорядникам коштів.

Потім головний фінансист району ознайомив присутніх з проектом рішення «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік». Обидва питання депутати рекомендували внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко наголосила, що головними завданнями, які необхідно завершити у 2017 році, є ремонти пологового, хоспісного та паліативного відділень. Завдяки підтримці депутатів районної ради для цього планується виділити додаткові кошти в сумі 123 тис.грн. Також очільник району повідомила про кошти, які надійшли до Кобеляцького району, а саме:

- з державного бюджету – на загальну суму 9930,2 млн.грн., з них: 3597 тис. грн. – придбання 4 кабінетів для опорного закладу «Бутенківська ЗОШ»; 967,2 тис. грн. – придбання автобуса для Кобеляцького НВК №1; 1450 тис. грн. – заміна вікон в Кобеляцькому НВК №1; 1100 тис. грн. – капітальний ремонт початкової школи ЗОШ №2; 2616 тис. грн. – реконструкція клубу в с. Комендантівка, 200 тис. грн. – придбання комп’ютерної та оргтехніки для шкіл району;

- з обласного бюджету – на загальну суму 8622,2 млн. грн., з них: 2046 тис. грн. - ремонт доріг; 3501 тис. грн. – фонд розвитку територій області; 1120 тис. грн. – штучне покриття для міні-футбольних майданчиків в с. Бутенки та с. Канави; 500 тис. грн. – реконструкція водовідведення в смт. Білики; 680,283 тис. грн. – капітальний ремонт свердловини в с. Шенгури; 440 тис. грн. – реалізація проекту обласного конкурсу територіальних громад по туризму; 335 тис. грн. – матеріально-технічне забезпечення та розробка проекту організації території  РЛП «Нижньоворсклянський»;

- з районного бюджету (перевиконання) – на загальну суму 4214,0 млн. грн. для придбання обладнання, ремонтів закладів бюджетної сфери, ремонт доріг, природоохоронні заходи по РЛП «Нижньоворсклянський»;
- кошти Світового банку в сумі 3000,0 млн. грн.

Загалом з бюджетів усіх рівнів використано 25766,4 млн. грн. 

Відповідно до порядку денного депутати обговорили та підтримали проекти районних програм: економічного і соціального розвитку Кобеляцького району на 2018 рік; діяльності та утримання районного трудового архіву Кобеляцького району на 2018 – 2020 роки. Погодили внесення змін до діючої районної програми створення та використання місцевого матеріального резерву Кобеляцького району на 2016 – 2017 роки.

У ході засідання депутати обговорили та підтримали ряд майнових питань, які стосуються утримання та надання в оренду майна, яке знаходиться у комунальній власності Кобеляцького району. 

Не залишились поза увагою депутатів районної ради питання про забезпечення та організацію безкоштовного харчування у дошкільних та шкільних навчальних закладах району. Депутати підтримали з 1 січня 2018 року встановити розміри плати, яку вносять батьки або особи, які їх замінюють, 60% у міській місцевості та 40% у сільській місцевості від вартості харчування однієї дитини на день за харчування дітей у закладах дошкільної освіти району та забезпечити безкоштовним одноразовим харчуванням учнів 1 – 4 класів і учнів 5 – 11 класів з малозабезпечених сімей, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, дітей загиблих учасників АТО, дітей, інфікованих мікобактеріями туберкульозу, дітей, постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в усіх загальноосвітніх закладах району.

Депутати одноголосно рекомендували внести всі розглянуті питання на розгляд пленарного засідання.

На завершення роботи президія погодила проект порядку денного, регламент, секретаріат та лічильну комісію двадцятої сесії районної ради.

Категорія: Постійні комісії | Додав: radakob (20.12.2017)
Переглядів: 63 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
» Форма входу

» Друзі сайту

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Державна фіскальна служба України

Полтавська обласна рада

Полтавська облдержадміністрація

Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні

Українська асоціація районних та обласних рад

Кобеляцька райдержадміністрація

Кобеляцька районна Асоціація фермерів та землевласників України

Відділ освіти райдержадміністрації

Управління соціального захисту населення

Центральна районна лікарня

Кабінет електронних сервісів

ПАМ"ЯТАЄМО ЗАГИБЛИХ
ГЕРОЇВ-ЗЕМЛЯКІВ


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Copyright MyCorp © 2018