Вівторок, 23.01.2018, 00:53
Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
» Меню сайту

» Категорії розділу
Сесія ради [110]
Координаційна рада [98]
Постійні комісії [179]
Культура [375]
Спорт [85]
Виїзний прийом [125]
1
Освіта [345]
1
З апаратної [47]
Охорона здоров"я [8]

»

» Наше опитування
Оцінка сайту
Всього відповідей: 231

» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Публікації » Культура

Інформує ОДПІ

ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ КОБЕЛЯЦЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ ОДПІ СПРЯМУВАЛИ ДО ДЕРЖБЮДЖЕТУ ПОНАД 117 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ПОДАТКОВИХ ПЛАТЕЖІВ
117 мільйонів 772 тисячі гривень податків і зборів надійшло до держбюджету від платників податків Кобеляцького відділення Кременчуцької ОДПІ протягом 2017 року. Сума сплачених податків платниками протягом січня-грудня 2017 року перевищує надходження за попередній рік. Сума сплачених податків платниками протягом січня-грудня 2017 року перевищує надходження за попередній рік майже на 36 мільйонів 335 тис. гривень або майже на 45 відсотків, - інформує в.о. заступника начальника Кременчуцької ОДПІ- начальника Кобеляцького відділення Олександр Литвин.
Варто відзначити, що ПДВ залишається основним бюджетоутворюючим податковим платежем. Надходження ПДВ за підсумками дванадцяти місяців склали 71,2млн. грн. Також основними джерелами поповнення державної казни є: податок на доходи фізичних осіб – 31,0 млн.грн., рентна плата – 611,5тис.грн., податок на прибуток – 3,4млн. грн., військовий збір – 9,1млн. грн. та екологічний податок – 89,8тис.грн. Темп зростання платежів в поточному році зафіксовано за всіма бюджетоутворюючими податками.

НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ КОБЕЛЯЦЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ ОДПІ СПРЯМУВАЛИ 9МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ВІЙСЬКОВОГО ЗБОРУ
За 2017 рік від платників податків Кобеляцького відділення на обороноздатність української армії надійшло 9 мільйона 174тисячі гривень військового збору. Про це проінформував виконуючий обов’язки заступника начальника Кременчуцької ОДПІ - начальника Кобеляцького відділення Олександр Литвин. Таким чином, цього року на потреби національної армії спрямовано майже на 31відсоток більше військового збору проти аналогічного періоду минулого року. 
Нагадаємо, військовий збір запроваджено з 3 серпня 2014 року, а термін дії – до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України.
Військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри, доходів, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг) та низки інших, які підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб.
Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують як доходи в Україні, так і іноземні доходи, нерезиденти з доходами, отриманими в Україні, та податкові агенти. Ставка податку – 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування (загальний місячний або річний оподатковуваний дохід). Військовий збір у повному обсязі перераховується до державного бюджету.

УВАГА! ЗМІНЕНО ДАТУ СЕМІНАРУ-ПРАКТИКУМУ ДЛЯ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!
24 січня 2018 року (замість раніше запланованого 17 січня) Кременчуцька ОДПІ спільно з громадською організацією «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» та Полтавським представництвом Групи компаній «Баланс» проведе безкоштовний семінар – практикум.
На семінарі будуть розглянуті такі актуальні питання:
• Зміни до Податкового кодексу України»,як вплинуть на роботу.
• Закон «Про Державний бюджет України на 2018 рік»: основні показники та їх вплив на бухгалтерські розрахунки.
• Складання та подання фінансової звітності за 2017рік». Що змінилося у зв’язку зі змінами до Закону «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».
• Досвід бухгалтера-практика з навчання фінансової грамотності.
• Роботу СМКОР призупинено
• Огляд нових роз’яснень контролюючих органів.
Семінар-практикум відбудеться 24 січня (середа) 2018 року об 11год. 00хв. за адресою: м.Кременчук,вул.Троїцька,76 (актова зала).
Вхід на семінар-практикум безкоштовний для передплатників видання «Баланс-Клубу». Непередплатниками виднання «Баланс-Клубу» для участі у семінарі-практикумі необхідно зателефонувати менеджерам (0532)58-41-70, (099)283-69-62, (0532)58-37-12, (067)405-48-99, (099)177-09-84 - Полтавський обласний осередок громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб.
Телефони для довідок в Кременчуцькій ОДПІ: 74-07-20, 74-23-90 

З 1 СІЧНЯ 2018РОКУ ПОДАЄТЬСЯ НОВА ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО МАЙНОВИЙ СТАН І ДОХОДИ
Кременчуцька ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області інформує, що наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 №556 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859» (далі – Наказ №556) передбачено нову форму податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) та інструкцію щодо її заповнення.
Так, з 1 січня 2018 року громадяни України необхідно подавати декларацію про майновий стан і доходи за новою формою.
Зокрема, змінами, внесеними Наказом №556 передбачено, що фізичні особи – підприємці у додатку Ф2 до Декларації відображають амортизаційні відрахування за витратами, понесеними на придбання або самостійне виготовлення основних засобів, а також придбання нематеріальних активів.
Крім того, для ФОП, які у звітному році припиняють державну реєстрацію підприємницької діяльності за власним рішенням та подають Декларацію у строки, встановлені абзацом другим п.177.11 ст.177 Податкового кодексу України, передбачено відображення дати прийняття рішення про припинення у рядку 8 «Категорія платника» Декларації.

ХТО ТА КОЛИ ЗДІЙСНЮЄ РІЧНИЙ ПЕРЕРАХУНОК ПДВ
У разі якщо придбані та/або виготовлені товари/послуги, необоротні активи частково використовуються в оподатковуваних операціях, а частково – ні, платник ПДВ зобов’язаний нарахувати податкові зобов’язання виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до п. 189.1 ст. 189 Податкового кодексу, та скласти не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду і зареєструвати зведену ПН у ЄРПН на загальну суму частки сплаченого (нарахованого) податку під час їх придбання або виготовлення, яка відповідає частці використання таких товарів/послуг, необоротних активів у неоподатковуваних операціях (п. 199.1 ст. 199 цього Кодексу).
Платник ПДВ за підсумками календарного року здійснює перерахунок частки використання товарів/послуг і необоротних активів в оподатковуваних операціях виходячи з фактичних обсягів проведених протягом року оподатковуваних та неоподатковуваних операцій (п. 199.4 ст. 199 Податкового кодексу).
Частка використання товарів/послуг, необоротних активів в оподатковуваних операціях, визначена з урахуванням норм пунктів 199.2 – 199.4 ст. 199 Податкового кодексу, застосовується для проведення коригування сум податкових зобов’язань, зазначених у п. 199.1 ст. 199 Кодексу. Результати перерахунку сум податкових зобов’язань з ПДВ відображаються у податковій декларації з ПДВ за останній податковий період року.
У разі зняття з обліку платника ПДВ, у тому числі за рішенням суду, коригування відображається платником цього податку в податковій декларації з ПДВ останнього податкового періоду, коли відбулося зняття з обліку.
Відповідно до п. 199.6 ст.199 Податкового кодексу правила цієї статті не застосовуються у разі:
• проведення операцій, передбачених пп.196.1.7 п.196.1 ст.196 цього Кодексу;
• постачання платником ПДВ відходів і брухту чорних і кольорових металів, які утворилися в такого платника внаслідок переробки, обробки, плавлення товарів (сировини, матеріалів, заготовок тощо) на виробництві, будівництві, розібранні (демонтажу) ліквідованих основних фондів та інших подібних операцій;
• проведення операцій, передбачених пп.197.1.28 п.197.1, пунктами 197.11 та 197.24 ст.197 Кодексу.

ЧИ МОЖЛИВА УСТУПКА ПОДАТКОВОГО БОРГУ?
Відповідно до п. 87.7 ст. 87 Податкового кодексу забороняється будь-яка уступка грошового зобов’язання або податкового боргу платника податків третім особам. Зазначене положення не поширюється на випадки, коли гарантами повного та своєчасного погашення грошових зобов’язань платника податків є інші особи, якщо таке право передбачено Кодексом.
Сплата податку або збору здійснюється платником податку безпосередньо, а у випадках, передбачених податковим законодавством, — податковим агентом або представником платника податку.
Водночас відповідно до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» передача платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі — ЄВ) своїх обов’язків з його сплати третім особам заборонена, крім випадків, передбачених законодавством.
Таким чином, грошове зобов’язання (крім ЄВ) або податковий борг платника податків щодо податків та зборів може погасити інший суб’єкт господарювання або фізична особа (в тому числі засновник, директор тощо) за умови, що такий суб’єкт господарювання або фізична особа є податковим агентом або представником платника податку.
Якщо сума грошового зобов’язання або податкового боргу платника податків була погашена іншим суб’єктом господарювання (юридичною особою, фізичною особою — підприємцем або фізичною особою), то сплачена сума включається до складу загального оподатковуваного доходу платника податків, за якого було сплачено грошове зобов’язання або борг.
Водночас нормами чинного законодавства не передбачено відповідальності у разі погашення суми грошового зобов’язання або податкового боргу платника податків іншим суб’єктом господарювання.

ШТРАФНІ САНКЦІЇ ЗА ПОРУШЕННЯ ТЕРМІНІВ СПЛАТИ ПОДАТКІВ
Кременчуцька ОДПІ нагадує, що у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов'язання протягом строків, визначених Податковим кодексом, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах: 
- при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, - у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу; 
- при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, - у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу. 
Крім того після закінчення встановлених строків погашення узгодженого грошового зобов’язання на суму податкового боргу нараховується пеня із розрахунку 120% річних облікової ставки НБУ, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті. 
Зазначена норма передбачена ст. 126 та пп. 129.1.1 ст. 129 Податкового кодексу України

ТЕРМІНИ РЕЄСТРАЦІЇ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ У ЄДИНОМУ РЕЄСТРІ 
Відповідно до п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків: 
для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 календарний день (включно) календарного місяця, - до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому вони складені; 
для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 16 по останній календарний день (включно) календарного місяця, - до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, в якому вони складені. 
З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі ДФС України (дане роз’яснення у категорії 101). 

ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР
Вівторок, 9 січня 2018 року
Останній день подання
• звіту про обсяги виробництва та реалізації спирту за грудень (форма № 1-РС)
• звіту про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв за грудень (форма № 2-РС)
• звіту про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів за грудень (форма № 3-РС)
• звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі за грудень (форма № 1-ОА)
• звіту про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі за грудень (форма № 1-ОТ)

Кременчуцька ОДПІ Головного управління
ДФС у Полтавській області, 09.01.2018

Категорія: Культура | Додав: radakob (09.01.2018)
Переглядів: 46 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
» Форма входу

» Друзі сайту

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Державна фіскальна служба України

Полтавська обласна рада

Полтавська облдержадміністрація

Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні

Українська асоціація районних та обласних рад

Кобеляцька райдержадміністрація

Кобеляцька районна Асоціація фермерів та землевласників України

Відділ освіти райдержадміністрації

Управління соціального захисту населення

Центральна районна лікарня

Кабінет електронних сервісів

ПАМ"ЯТАЄМО ЗАГИБЛИХ
ГЕРОЇВ-ЗЕМЛЯКІВ


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Copyright MyCorp © 2018