Середа, 13.12.2017, 19:48
Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
» Меню сайту

» Категорії розділу
Сесія ради [109]
Координаційна рада [97]
Постійні комісії [174]
Культура [369]
Спорт [84]
Виїзний прийом [124]
1
Освіта [333]
1
З апаратної [47]
Охорона здоров"я [7]

»

» Наше опитування
Оцінка сайту
Всього відповідей: 217

» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Публікації » Культура

Інформує фонд

Жнива і охорона праці

Незабаром розпочнуться роботи по збиранню ранніх зернових культур. Керівникам сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств необхідно загострити  увагу та забезпечити дотримання вимог законодавчих та нормативних актів з охорони праці, а також провести комплекс профілактичних заходів з метою попередження виробничого травматизму. За останні три роки у відділенні Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві в Кобеляцькому районі зареєстровано 7 нещасних випадків на виробництві, які трапилися в сільськогосподарських підприємствах та фермерських господарствах. Основною причиною нещасних випадків у сільському господарстві є банальна неуважність і порушення працівниками простих норм безпеки праці під час виконання механізованих процесів та недостатність оперативного контролю за станом охорони праці з боку адміністрації підприємств. У поточному 2017 році на підприємствах Кобеляцького району зареєстровано 1 нещасний випадок, який не носив тяжких наслідків.

Для попередження травмування працівників під час зернозбиральних робіт перш за все потрібно не допустити експлуатації несправної техніки, агрегатів з відкритими ланцюговими, пасовими, карданними передачами та тих, що не пройшли технічний огляд.

Важливим є дотримання працівниками правил внутрішнього трудового розпорядку та інструкцій з охорони праці, а також посилення оперативного  контролю за дотриманням вимог охорони праці.

Особливу увагу слід звернути на не допущення до роботи працівників  в стані алкогольного та наркотичного сп'яніння,  хворих, а також таких, що не відпочили протягом встановленого законодавством часу.

Під час проведення польових робіт роботодавець повинен забезпечити  обладнання місць постійного та тимчасового відпочинку працівників, забезпечити їм належні санітарно-гігієнічні умови.

Працівники мають бути забезпечені спецодягом, спецвзуттям, засобами індивідуального захисту та обов’язково їх використовувати.

До початку проведення робіт необхідно забезпечити проведення інструктажів  з питань охорони праці, а працівникам, які будуть задіяні на виконанні робіт підвищеної небезпеки необхідно пройти  ще й щорічне спеціальне навчання та перевірку знань з питань охорони праці.

Слід пам’ятати, що працівники та посадові особи, які не пройшли навчання та інструктаж з питань охорони праці до роботи не допускаються.

Вказані вимоги безпеки передбачені нормативно-правовими актами з охорони праці залишаються незмінними протягом останніх десятирічь і всім давно відомі, але, на жаль,  не завжди виконуються, що призводить до травмування і навіть загибелі працівників. 

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Кобеляцькому районі закликає керівників сільськогосподарських підприємств ретельно подбати про безпеку працівників та попередити виробничий травматизм під час проведення робіт по збиранню врожаю сільськогосподарських культур.

 

Страховий експерт з охорони праці 
відділення виконавчої дирекції Фонду 
соціального страхування від нещасних випадків 
на виробництві та професійних захворювань 
у Кобеляцькому районі Білогуб А.Ф.

Категорія: Культура | Додав: radakob (20.06.2017)
Переглядів: 69 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
» Форма входу

» Друзі сайту

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Державна фіскальна служба України

Полтавська обласна рада

Полтавська облдержадміністрація

Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні

Українська асоціація районних та обласних рад

Кобеляцька райдержадміністрація

Кобеляцька районна Асоціація фермерів та землевласників України

Відділ освіти райдержадміністрації

Управління соціального захисту населення

Центральна районна лікарня

Кабінет електронних сервісів

ПАМ"ЯТАЄМО ЗАГИБЛИХ
ГЕРОЇВ-ЗЕМЛЯКІВ


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Copyright MyCorp © 2017