Четвер, 19.10.2017, 15:25
Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
» Меню сайту

» Категорії розділу
Сесія ради [103]
Координаційна рада [95]
Постійні комісії [163]
Культура [358]
Спорт [79]
Виїзний прийом [124]
1
Освіта [305]
1
З апаратної [46]
Охорона здоров"я [6]

»

» Наше опитування
Оцінка сайту
Всього відповідей: 216

» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Публікації » Культура

Інформує фонд

Інструктажі з охорони праці

Лютий місяць – це період пожвавлення робіт у сільському господарстві, який пов'язаний з підготовкою до проведення весняно-польових робіт. При цьому поряд з проведенням підготовчих робіт технічного характеру необхідно провести відповідні організаційні міроприємства, в тому числі і з охорони праці, які забезпечать здійснення виробничого процесу без неприємних несподіванок. Інструктаж з охорони праці на робочому місці – це основа загальної системи охорони праці та безпеки виробництва. Інструктажі з охорони праці необхідно проводити всюди, де існує будь-який вид трудової діяльності. Планові інструктажі поділяються на вступний, первинний та повторний. Вступний та первинний інструктажі проводяться відразу при прийомі працівника на роботу, а періодичність проведення повторного інструктажу залежить від конкретних умов праці. Так для робіт, які не характеризуються підвищеною небезпекою повторний інструктаж проводиться з періодичністю не рідше 1 раз на півроку, а для робіт підвищеної небезпеки - не рідше ніж 1 раз на 3 місяці. Законодавчими та нормативними актами не обмежено частоту проведення повторних інструктажів. Тобто, якщо керівник вирішив проводити повторні інструктажі раз на тиждень або кожен день, то в цьому нема нічого поганого та протизаконного. Факт проведення інструктажів необхідно обов’язково фіксувати в журналі встановленої форми. 
Вступний інструктаж проводиться спеціалістом служби охорони праці або іншим фахівцем відповідно до наказу (розпорядження) по підприємству.
Первинний та повторні інструктажі на робочому місці проводяться керівниками структурних підрозділів за діючими на підприємстві інструкціями з охорони праці відповідно до видів виконуваних робіт.
Первинний та повторний інструктажі завершуються перевіркою знань та набутих навичок безпечних методів праці.
При незадовільних результатах перевірки знань, умінь і навичок щодо безпечного виконання робіт після первинного чи повторного інструктажів протягом 10 днів додатково проводяться інструктаж і повторна перевірка знань.
Працівники, у тому числі посадові особи, які не пройшли навчання, інструктаж і перевірку знань з питань охорони праці до роботи не допускаються.
Для проведення роз’яснювальної роботи в частині соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та профілактики нещасних випадків при відділенні Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Кобеляцькому районі функціонує консультаційний центр!
Консультаційний центр є загальнодоступним для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, посадових осіб підприємств, а також громадян та інших осіб, які працюють на підприємствах Полтавської області, що хочуть отримати певну інформацію з питань охорони праці, промислової безпеки чи соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, для розв'язання суперечних питань, які виникли в процесі трудової діяльності, або за допомогою в розробці профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози здоров’ю працівників, викликаними умовами праці.


Страховий експерт з охорони праці 
відділення виконавчої дирекції Фонду 
соціального страхування від нещасних випадків 
на виробництві та професійних захворювань 
у Кобеляцькому районі Білогуб А.Ф

Категорія: Культура | Додав: radakob (10.02.2017)
Переглядів: 97 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
» Форма входу

» Друзі сайту

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Державна фіскальна служба України

Полтавська обласна рада

Полтавська облдержадміністрація

Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні

Українська асоціація районних та обласних рад

Кобеляцька райдержадміністрація

Кобеляцька районна Асоціація фермерів та землевласників України

Відділ освіти райдержадміністрації

Управління соціального захисту населення

Центральна районна лікарня

Кабінет електронних сервісів

ПАМ"ЯТАЄМО ЗАГИБЛИХ
ГЕРОЇВ-ЗЕМЛЯКІВ


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Copyright MyCorp © 2017