Прийняті рішення двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 22.02.2019

1.  Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів Кобеляцької центральної районної лікарні до правонаступника – Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцька центральна районна лікарня» Кобеляцької районної ради Полтавської області.
2. Про реалізацію рішення двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 20.12.2018 № 12 «Про реорганізацію Кобеляцької центральної районної лікарні шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Кобеляцька центральна районна лікарня» Кобеляцької районної ради Полтавської області».
3. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік. дод. 1дод. 2.
4. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік. 
5. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік дод. 1дод. 2дод. 3дод. 4дод. 5дод. 6.
6. Про затвердження Програми інформатизації та розвитку швидкісної Інтернет-мережі до населених пунктів Кобеляцького району на 2019 – 2020 роки.
7. Про затвердження Програми створення Кобеляцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2019 – 2020 роки.
8. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Кобеляцького району «Опікуємось освітою» на 2017 – 2020 роки.
9. Про внесення змін до районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 – 2019 роки.
10.  Про затвердження розпорядження голови районної ради від 02.01.2019 № 2 «Про встановлення тарифу на теплову енергію для суб’єкта господарювання – товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕА-КОМ ПОЛТАВА», що здійснює її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з районного бюджету».
11.  Про затвердження розпорядження голови районної ради від 02.01.2019 № 3 «Про встановлення тарифу на теплову енергію для суб’єкта господарювання – товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕПЛОПОСТАЧ КП», що здійснює її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з районного бюджету».
12.  Про затвердження розпорядження голови районної ради від 25.01.2019 № 8 «Про внесення змін до контракту з головним лікарем Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кобеляцької районної ради Полтавської області, який належить до спільної власності територіальних громад Кобеляцького району, укладеного 26 лютого 2013 року».
13.  Про надання погодження сектору культури і туризму Кобеляцької районної державної адміністрації на передачу в оренду об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району (частини приміщень).
14. Про затвердження фінансового плану Комунального підприємства «Кобеляцьке бюро технічної інвентаризації» на 2019 рік.
15. Про затвердження Положення про оплату праці, умови, диференційовані показники та розміри преміювання керівників комунальних некомерційних підприємств закладів охорони здоров’я, засновником яких є Кобеляцька районна рада.
16.  Про надання згоди на прийняття службового автотранспорту для медичних працівників, що працюють у сільській місцевості, до спільної власності територіальних громад Кобеляцького району від Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації. 
17.    Про надання згоди регіональному ландшафтному парку «Нижньоворсклянський» на списання та зняття з балансу майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області (основних засобів).
18. Про надання погодження на розширення меж та зміну статусу ботанічного заказника місцевого значення «Драбинівка».