Прийняті рішення тридцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання від 08.08.2019

1. Про звернення депутатів Кобеляцької районної ради. (оприлюднено 08.08.2019)
2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року.  Видатки районного бюджету за І півр 2019 року, Доходи районного бюджету за І півр 2019 року. (оприлюднено 08.08.2019)
3. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік.  дод._1,  дод._2, дод._3, дод._4дод._5, дод._6. (оприлюднено 13.08.2019)
4. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцька центральна районна лікарня» Кобеляцької районної ради Полтавської області на 2019 рік.   Фінансовий план на 2019  (оприлюднено 08.08.2019)
5. Про звіт директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» про діяльність установи з серпня 2018 року по серпень 2019 року.
6. Про затвердження акту приймання-передачі майна зі спільної власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області у комунальну власність Бутенківської сільської ради (сільської об’єднаної територіальної громади). (оприлюднено 08.08.2019)
7. Про затвердження передавального акту Ліщинівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області та передавального акту Красненської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області. (оприлюднено 08.08.2019)
8. Про внесення змін до рішення другого пленарного засідання двадцять дев’ятої сесії сьомого скликання від 22.05.2019 № 14 «Про визначення Кобеляцького навчально-виховного комплексу № 1 Кобеляцької районної ради Полтавської області опорним закладом, перейменування його в опорний заклад «Кобеляцький ліцей № 1 Кобеляцької районної ради Полтавської області», створення його філій та реорганізацію Ліщинівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області та Красненської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області». (оприлюднено 08.08.2019)
9.  Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013 – 2020 роки. (оприлюднено 08.08.2019)

Прийняті рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання від 22.05.2019

 1.   Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Кобеляцького району за 2018 рік.
 2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року.   Видатки районного бюджету за І кв 2019 Доходи районного бюджету за І кв 2019
 3. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік. дод. 1дод. 2,  дод. 3дод. 4 , дод. 5дод. 6
 4. Про затвердження районної Програми «Безпечний район» на 2019 – 2021 роки.
 5. Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцька центральна районна лікарня» Кобеляцької районної ради Полтавської області на 2019 – 2020 роки.  
 6.  Про погодження тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надаються Комунальним некомерційним підприємством «Кобеляцька центральна районна лікарня» Кобеляцької районної ради Полтавської області.
 7. Про звернення депутатів Кобеляцької районної ради.
 8.  Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кобеляцької районної ради Полтавської області на 2019 – 2020 роки.
 9.  Про звіт директора Комунального підприємства «Кобеляцьке бюро технічної інвентаризації» про діяльність підприємства за 2018 рік.
 10. Про продовження контракту з директором комунального підприємства «Кобеляцьке бюро технічної інвентаризації» Ясинською Н.А.
 11. Про прийняття до спільної власності територіальних громад Кобеляцького району службового автотранспорту для медичних працівників сільських амбулаторій загальної практики сімейної медицини, що працюють у сільській місцевості.
 12.  Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району (комп’ютерної техніки) у власність Товариства з обмеженою відповідальністю «Редакція Кобеляцької районної газети «Колос».
 13. Про безоплатну передачу нерухомого майна (приміщення колишньої Свердловської ЗОШ І ступеня Кобеляцької районної ради Полтавської області) зі спільної власності територіальних громад Кобеляцького району у комунальну власність Бутенківської сільської ради (сільської об’єднаної територіальної громади).
 14.  Про визначення Кобеляцького НВК № 1 Кобеляцької районної ради Полтавської області опорним закладом, перейменування його в опорний заклад «Кобеляцький ліцей № 1 Кобеляцької районної ради Полтавської області», створення його філій та реорганізацію Ліщинівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області, Красненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області.
 15. Про надання дозволу Кобеляцькому районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на укладення договору позички приміщення спільної власності територіальних громад Кобеляцького району (с. Світлогірське, вул. Шкільна,1а) прийомній сім’ї Костенка Михайла Михайловича та Костенко Лілії Володимирівни.
 16. Про надання погодження на продовження строку дії договору оренди об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району, який перебуває на балансі сектору культури і туризму Кобеляцької районної державної адміністрації.
 17. Про затвердження розпорядження голови районної ради.

Прийняті рішення двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 22.02.2019

1.  Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів Кобеляцької центральної районної лікарні до правонаступника – Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцька центральна районна лікарня» Кобеляцької районної ради Полтавської області.
2. Про реалізацію рішення двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 20.12.2018 № 12 «Про реорганізацію Кобеляцької центральної районної лікарні шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Кобеляцька центральна районна лікарня» Кобеляцької районної ради Полтавської області».
3. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік. дод. 1дод. 2.
4. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік. 
5. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік дод. 1дод. 2дод. 3дод. 4дод. 5дод. 6.
6. Про затвердження Програми інформатизації та розвитку швидкісної Інтернет-мережі до населених пунктів Кобеляцького району на 2019 – 2020 роки.
7. Про затвердження Програми створення Кобеляцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2019 – 2020 роки.
8. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Кобеляцького району «Опікуємось освітою» на 2017 – 2020 роки.
9. Про внесення змін до районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 – 2019 роки.
10.  Про затвердження розпорядження голови районної ради від 02.01.2019 № 2 «Про встановлення тарифу на теплову енергію для суб’єкта господарювання – товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕА-КОМ ПОЛТАВА», що здійснює її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з районного бюджету».
11.  Про затвердження розпорядження голови районної ради від 02.01.2019 № 3 «Про встановлення тарифу на теплову енергію для суб’єкта господарювання – товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕПЛОПОСТАЧ КП», що здійснює її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з районного бюджету».
12.  Про затвердження розпорядження голови районної ради від 25.01.2019 № 8 «Про внесення змін до контракту з головним лікарем Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кобеляцької районної ради Полтавської області, який належить до спільної власності територіальних громад Кобеляцького району, укладеного 26 лютого 2013 року».
13.  Про надання погодження сектору культури і туризму Кобеляцької районної державної адміністрації на передачу в оренду об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району (частини приміщень).
14. Про затвердження фінансового плану Комунального підприємства «Кобеляцьке бюро технічної інвентаризації» на 2019 рік.
15. Про затвердження Положення про оплату праці, умови, диференційовані показники та розміри преміювання керівників комунальних некомерційних підприємств закладів охорони здоров’я, засновником яких є Кобеляцька районна рада.
16.  Про надання згоди на прийняття службового автотранспорту для медичних працівників, що працюють у сільській місцевості, до спільної власності територіальних громад Кобеляцького району від Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації. 
17.    Про надання згоди регіональному ландшафтному парку «Нижньоворсклянський» на списання та зняття з балансу майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області (основних засобів).
18. Про надання погодження на розширення меж та зміну статусу ботанічного заказника місцевого значення «Драбинівка».