Прийняті рішення двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 20.12.2018

 1.  Про звернення депутатів Кобеляцької районної ради.
 2. Про звернення депутатів Кобеляцької районної ради.
 3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» на 2016 – 2020 роки.
 4. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.   дод. 1 ,дод. 2дод. 3 дод. 4 , дод. 5 ,  дод. 6.
 5. Про затвердження районного бюджету на 2019 рік.  дод. 1дод. 2дод. 3дод. 4 дод. 5.
 6. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Кобеляцького району на 2019 рік.
 7.  Про затвердження Програми забезпечення виконання управлінням соціального захисту населення Кобеляцької районної державної адміністрації делегованих йому Кобеляцькою районною радою повноважень по наданню послуг з соціальної підтримки населення на 2019 рік.
 8. Про затвердження районної Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним та залізничним транспортом у Кобеляцькому районі на 2019 рік.
 9. Про затвердження районної Програми забезпечення надання адміністративних послуг Кобеляцькою районною державною адміністрацією на 2019-2020 роки.
 10.  Про затвердження районної Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кобеляцької районної ради Полтавської області» на 2019-2020 роки.
 11. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кобеляцької районної ради Полтавської області» на 2019 рік.   Фiнасовий_план_2019
 12. Про реорганізацію Кобеляцької центральної районної лікарні шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Кобеляцька центральна районна лікарня» Кобеляцької районної ради Полтавської області.
 13. Про внесення змін до районної Програми «Територіальна оборона» на 2018 – 2020 роки.
 14.  Про внесення змін до Програми забезпечення виконання заходів з підготовки, організації та проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Кобеляцького району на 2018 – 2020 роки.
 15. Про план роботи районної ради на 2019 рік.
 16. Про план діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.
 17.  Про встановлення розміру батьківської плати та надання батькам пільгових умов оплати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Кобеляцького району на 2019 рік.
 18.  Про забезпечення та організацію безкоштовного харчування у закладах загальної середньої освіти Кобеляцького району учнів 1 – 4 класів, учнів 5 – 11 класів з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, дітей загиблих учасників АТО, дітей, інфікованих мікобактеріями туберкульозу, дітей, постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
 19. Про внесення змін до штатного розпису комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Кобеляцької районної ради Полтавської області.
 20. Про надання погодження районній раді як балансоутримувачу на передачу в оренду об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району (гаражні приміщення, приміщення адміністративної будівлі).
 21.   Про умови оплати праці голови районної ради Кішінського В.І.
 22. Про умови оплати праці заступника голови районної ради Гордійко О.П.
 23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, кадастровий номер 5321882200:00:004:0162, площею 17,5000 га сіножатей для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована в адміністративних межах Золотарівської сільської ради (за межами населених пунктів) Кобеляцького району Полтавської області.
 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, кадастровий номер 5321887500:00:006:0180, площею 37,9800 га ріллі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Чорбівської сільської ради (за межами населених пунктів) Кобеляцького району Полтавської області.
 25. Про нагородження Почесною Грамотою обласної ради та іменним годинником Жука М.Г.
 26. Про звернення депутатів Кобеляцької районної ради.

Прийняті рішення двадцять шостої сесії районної ради сьомого скликання від 15.11.2018

 1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року.
  2. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.   дод. 1дод. 2 дод. 3 , дод. 4,  дод. 5 ,  дод. 6 , дод. 7  .
  3. Про звіт голови Кобеляцької районної ради про свою діяльність за період з листопада 2017 року по листопад 2018 року.
  4. Про виконання Програми розвитку та підтримки районної газети «Колос» на 2015 – 2019 роки.
  5.  Про звіт директора регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» про роботу адміністрації регіонального ландшафтного парку з листопада 2017 року по листопад 2018 року.
  6.  Про звіт головного лікаря Кобеляцької центральної районної лікарні про фінансово-господарську діяльність за 9 місяців 2018 року.
  7. Про продовження контракту з головним лікарем Кобеляцької центральної районної лікарні Казиродом В.О.
  8.  Про внесення змін до Програми забезпечення виконання управлінням соціального захисту населення Кобеляцької районної державної адміністрації делегованих йому Кобеляцькою районною радою повноважень по наданню послуг з соціальної підтримки населення на 2018 рік.
  9.  Про затвердження Передавального акту Золотарівської загальноосвітньої школи І ступеня Кобеляцької районної ради Полтавської області.
  10. Про надання погодження на передачу в оренду об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району, які перебувають на балансі відділу освіти Кобеляцької районної державної адміністрації.
  11.  Про надання погодження на передачу в оренду об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району, які перебувають на балансі Кобеляцької центральної районної лікарні.
  12.Про затвердження розпорядження голови районної ради від 31.10.2018 № 54 «Про встановлення тарифу на теплову енергію та постачання теплової енергії для суб’єкта господарювання – товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕА-КОМ ПОЛТАВА», що здійснює її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з районного бюджету».
  13.Про затвердження розпорядження голови районної ради від 31.10.2018 № 55 «Про встановлення тарифу на теплову енергію та постачання теплової енергії для суб’єкта господарювання – товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕПЛОПОСТАЧ КП», що здійснює її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з районного бюджету.
  14. Про встановлення надбавки за вислугу років голові районної ради Кішінському В.І.
  15. Про встановлення надбавки за вислугу років заступнику голови районної ради Гордійко О.П.
  16. Про безоплатну передачу майна (основних засобів) зі спільної власності територіальних громад Кобеляцького району у комунальну власність територіальної громади Григоро-Бригадирівської сільської ради.
  17.Про передачу майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області з балансу Кобеляцької районної ради на баланс відділу освіти Кобеляцької районної державної адміністрації.
  18. Про звернення депутатів Кобеляцької районної ради.

Прийняті рішення двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання від 28.09.2018

1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік дод. 1дод. 2 дод. 3 дод. 4дод.5
2. Про внесення змін до районної Програми «Територіальна оборона» на 2018 – 2020 роки.
3. Про внесення змін до місцевої цільової Програми розвитку цивільного захисту Кобеляцького району на 2016 – 2020 роки.
4. Про внесення змін до Програми забезпечення виконання управлінням соціального захисту населення Кобеляцької райдержадміністрації делегованих йому Кобеляцькою районною радою повноважень по наданню послуг з соціальної підтримки населення на 2018 рік.
5. Про внесення змін до Комплексної програми фінансової підтримки районних громадських організацій ветеранів, «дітей війни», громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2017 – 2020 роки.
6. Про внесення змін до районної Програми діяльності та утримання районного трудового архіву Кобеляцького району на 2018 – 2020 роки.
7. Про затвердження списку присяжних Кобеляцького районного суду Полтавської області.
8. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів культури, що перебувають у спільній власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області.
9. Про безоплатну передачу майна (основних засобів та інших необоротних матеріальних активів) зі спільної власності територіальних громад Кобеляцького району у комунальну власність територіальних громад міста Кобеляки, Комендантівської сільської ради, Григоро-Бригадирівської сільської ради.
10. Про затвердження акту приймання-передачі майна із спільної власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області у комунальну власність Бутенківської сільської ради (сільської об’єднаної територіальної громади).
11. Про проект «Телекомунікаційна мережа медичних закладів Кобеляцького району».
12. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Кобеляцької районної ради Полтавської області , дод.№ 2 , дод.№ 1
13. Про затвердження розпорядження голови районної ради.
14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності, кадастровий номер 5321885400:00:012:0220, площею 5,6000 га ріллі, наданої в оренду гр. Закупрі Тетяні Іллівні для ведення фермерського господарства на території Вільховатської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності, кадастровий номер 5321885400:00:014:0035, площею 14,5000 га ріллі, наданої в оренду гр. Закупрі Тетяні Іллівні для ведення фермерського господарства на території Вільховатської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності, кадастровий номер 5321886600:00:003:0002, площею 59,9974 га ріллі, наданої в оренду гр. Слокві Петру Івановичу для ведення фермерського господарства на території Червоноквітівської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності, кадастровий номер 5321886600:00:001:0031, площею 64,2882 га ріллі, наданої в оренду гр. Слокві Петру Івановичу для ведення фермерського господарства на території Червоноквітівської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, кадастровий номер 5321887500:00:006:0172, площею 62,2900 га пасовищ для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована в адміністративних межах Чорбівської сільської ради (за межами населених пунктів) Кобеляцького району Полтавської області.

Прийняті рішення двадцять четвертої позачергової сесії районної ради сьомого скликання від 29.08.2018 року

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.
2. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік , дод. 1, дод. 2,  дод. 3 , дод. 4 дод. 5 , дод. 6.
3. Про визначення Кобеляцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені Олеся Гончара Кобеляцької районної ради Полтавської області опорним закладом, перейменування її в опорний заклад «Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара Кобеляцької районної ради Полтавської області», створення його філії та реорганізацію Золотарівської загальноосвітньої школи І ступеня Кобеляцької районної ради Полтавської області. 
4. Про надання погодження на передачу в оренду об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району, яке перебуває на балансі відділу освіти Кобеляцької районної державної адміністрації (для розміщення твердопаливних котлів).
5. Про безоплатну передачу майна (шкільний автобус) зі спільної власності територіальних громад Кобеляцького району у комунальну власність Бутенківської сільської ради (сільської об’єднаної територіальної громади).
6. Про безоплатну передачу майна (основних засобів) зі спільної власності територіальних громад Кобеляцького району у комунальну власність територіальних громад міста Кобеляки, Лучківської сільської ради, Світлогірської сільської ради.

Прийняті рішення двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання від 20.06.2018

1.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року. 
2.Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік. дод. 1 дод. 2 ,   дод. 3,  дод. 4 , дод. 5
3.Про затвердження Програми поповнення місцевого матеріального резерву Кобеляцького району на 2018-2022 роки.
4.Про внесення змін до районної Програми «Територіальна оборона» на 2018-2020 роки.
5.Про внесення змін до Програми забезпечення виконання управлінням соціального захисту населення Кобеляцької районної державної адміністрації делегованих йому Кобеляцькою районною радою повноважень по наданню послуг з соціальної підтримки населення на 2018 рік.
6.Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013 – 2020 роки.
7.Про внесення змін до Програми фінансової підтримки регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» на 2016 – 2020 роки.
8.Про затвердження переліку екотуристичних відвідувань, платних послуг, які можуть надаватися адміністрацією регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський», та цін на них.
9.Про затвердження передавального акту Комунального закладу «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» до правонаступника – Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кобеляцької районної ради Полтавської області. 
10.Про реалізацію рішення двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання від 11.04.2018 № 5 «Про реорганізацію Комунального закладу «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кобеляцької районної ради Полтавської області».
11.Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти та інклюзивно-ресурсного центру Кобеляцької районної ради Полтавської області. 
12.Про затвердження Умов проведення конкурсу на визначення опорних закладів серед закладів загальної середньої освіти району, засновником яких є Кобеляцька районна рада.
13.Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Кобеляцької районної ради Полтавської області.
14.Про затвердження положень про філії опорних закладів Кобеляцького району у новій редакції.
15.Про припинення діяльності філії «Дрижиногреблянська загальноосвітня школа І ступеня імені Георгія Степановича Писаренка» опорного закладу «Бутенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ю.П.Дольд-Михайлика Кобеляцької районної ради Полтавської області».
16.Про створення Дрижиногреблянського закладу дошкільної освіти «Малятко» Кобеляцької районної ради Полтавської області.
17.Про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки на фасаді приміщення опорного закладу «Білицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Кобеляцької районної ради Полтавської області» Месечі Сергію Олександровичу.
18.Про затвердження акту приймання-передачі закладів культури та майна із спільної власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області у комунальну власність Бутенківської сільської ради (сільської об’єднаної територіальної громади).
19.Про внесення змін до базової мережі закладів культури районного рівня Кобеляцького району Полтавської області.
20.Про внесення змін до Регламенту Кобеляцької районної ради сьомого скликання.
21. Про підтримку ініціативи Президента України Петра Порошенка, Верховної Ради України, єпископату Православних Церков України щодо надання Вселенським Патріархом Варфоломієм Томосу про Автокефалію Православної Церкви в Україні.
22.Про звернення депутатів Кобеляцької районної ради.

Прийняті рішення двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання від 11.04.2018

1.Про звіт голови райдержадміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Кобеляцького району за 2017 рік.
2. Про звіт головного лікаря Кобеляцької центральної районної лікарні про фінансово-господарську діяльність за 2017 рік.
3. Про звіт директора районного трудового архіву Кобеляцького району про діяльність установи за 2017 рік.
4. Про звіт директора комунального підприємства «Кобеляцьке бюро технічної інвентаризації» про діяльність підприємства за 2017 рік.
5. Про реорганізацію Комунального закладу «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги»шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кобеляцької районної ради Полтавської області.
6. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.  дод. 1, дод. 2, дод. 3, дод. 4, дод. 5, дод. 6.
7. Про затвердження Програми розвитку малого підприємництва в Кобеляцькому районі на 2018 – 2020 роки.
8. Про затвердження районної Програми «Територіальна оборона» на 2018 – 2020 роки.
9. Про затвердження районної Програми зайнятості населення Кобеляцького району на 2018 – 2020 роки.
10. Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013 – 2020 роки.
11. Про внесення змін до районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 – 2019 роки.
12. Про затвердження Положення про порядок формування та затвердження списку присяжних Кобеляцького районного суду Полтавської області.
13. Про надання дозволу районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на укладення договору позички приміщення спільної власності територіальних громад Кобеляцького району (с. Світлогірське, вул. Шкільна, 1а) прийомній сім’ї Костенка Михайла Михайловича та Костенко Лілії Володимирівни.
14.Про внесення змін до рішення двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 21.02.2018 № 17 «Про передачу закладів культури та майна зі спільної власності територіальних громад Кобеляцького району у комунальну власність Бутенківської сільської ради (сільської об’єднаної територіальної громади)».
15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, кадастровий номер 5321880400:00:003:0117, площею 2,3061 га ріллі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована в адміністративних межах Бродщинської сільської ради (за межами населених пунктів) Кобеляцького району Полтавської області.
16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, кадастровий номер 5321881700:00:004:0114, площею 7,0176 га ріллі для ведення фермерського господарства, яка розташована в адміністративних межах Дашківської сільської ради (за межами населених пунктів) Кобеляцького району Полтавської області.
17. Про депутатський запит депутата Кобеляцької районної ради Щербини Волдимира Антоновича
18. Про звернення депутатів Кобеляцької районної ради.вернення депутатів.
19. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування в Кобеляцькому районі на 2018 – 2020 роки.

Прийняті рішення двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання, від 21.02.2018

1. Про продовження контракту з головним лікарем Комунального закладу «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Коломієць Л.А.
2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік.
3. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік, дод. 1дод. 2 дод. 3дод. 4дод. 5 дод. 6 .
4. Про затвердження Програми забезпечення виконання заходів з підготовки, організації та проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Кобеляцького району на 2018 – 2020 роки.
5. Про затвердження Програми забезпечення виконання управлінням соціального захисту населення Кобеляцької районної державної адміністрації делегованих йому Кобеляцькою районною радою повноважень по наданню послуг з соціальної підтримки населення на 2018 рік.
6. Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013 – 2020 роки.
7. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Кобеляцького району «Опікуємося освітою» на 2017 – 2020 роки.
8. Про внесення змін до районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 – 2019 роки.
9. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Кобеляцького району за пріоритетними напрямками на період до 2020 року.
10. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» на 2016 – 2020 роки.
11. Про план роботи районної ради на 2018 рік.
12. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Кобеляцького району Полтавської області».
13. Про надання погодження на передачу в оренду об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району, який перебуває на балансі Кобеляцької центральної районної лікарні (частина даху терапевтичного відділення № 3 Кобеляцької центральної районної лікарні).
14. Про надання погодження сектору культури і туризму Кобеляцької районної державної адміністрації на передачу в оренду об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району (частини приміщень).
15. Про затвердження розпорядження голови районної ради.
16. Про надання згоди редакції Кобеляцької районної газети «Колос» на проведення реалізації майна, що підлягає приватизації шляхом продажу на аукціоні (транспортний засіб).
17. Про передачу закладів культури зі спільної власності територіальних громад Кобеляцького району у комунальну власність Бутенківської сільської ради (сільської об’єднаної територіальної громади).
18. Про внесення змін до рішення тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 21.02.2017 № 22 «Про надання погодження сектору культури і туризму Кобеляцької районної державної адміністрації на передачу в оренду об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району (частини приміщень)».