СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Прийняті рішення десятої сесії районної ради сьомого скликання від 20.10.2016

1.Про інформацію керівника Кобеляцької місцевої прокуратури про результати діяльності прокуратури на території району за 9 місяців 2016 року.
2.Про звіт директора регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» про роботу регіонального ландшафтного парку за період з вересня 2015 року по вересень 2016 року
3.Про затвердження районної Програми «Територіальна оборона» на 2016 – 2017 роки.
4.Про затвердження Програми реалізації Концепції допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді Кобеляцького району на 2016 – 2020 роки.
5.Про проведення районного конкурсу на кращий проект опорної школи.
6.Про внесення змін до Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням доріг загального користування місцевого значення у Кобеляцькому районі на 2016 – 2017 роки
7.Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013 – 2020 роки.
8.Про внесення змін до районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 – 2019 роки. 
9.Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки районної газети «Колос» на 2015 – 2019 роки.
10.Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Кобеляцькою районною державною адміністрацією делегованих їй Кобеляцькою районною радою повноважень на 2016-2017 роки.
11.Про внесення змін та доповнень до Програми фінансової підтримки регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» на 2016 – 2020 роки. 
12.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року
13.Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рікdod-1dod-2dod-3dod-4dod-5dod-6.

14.Про стан надходження і використання благодійних внесків, спонсорської та гуманітарної допомоги Кобеляцькою центральною районною лікарнею та комунальним закладом «Кобеляцький Центр ПМСД» за 9 місяців 2016 року.
15.Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад Кобеляцького району.
16.Про внесення змін до базової мережі закладів культури районного рівня Кобеляцького району Полтавської області.
17.Про затвердження складу конкурсної комісії з питань оренди об’єктів спільної власності територіальних громад Кобеляцького району.
18.Про надання погодження на передачу в оренду об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району, які перебувають на балансі відділу освіти Кобеляцької районної державної адміністрації.
19.Про надання погодження на передачу в оренду об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району, які перебувають на балансі Кобеляцької центральної районної лікарні.
20.Про затвердження Статуту Дрижиногреблянської загальноосвітньої школи І ступеня імені Георгія Степановича Писаренка Кобеляцької районної ради Полтавської області.
21.Про затвердження змін до Статуту комунального закладу «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги».
22.Про внесення змін та затвердження Статутів дошкільних навчальних закладів Кобеляцької районної ради Полтавської області у новій редакції.
23.Про затвердження передавального акту Перегонівської загальноосвітньої школи I-II ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області.
24.Про затвердження передавального акту Солошинської загальноосвітньої школи I – III ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області.
25.Про надання дозволу відділу освіти Кобеляцької районної державної адміністрації на відчуження майна шляхом його продажу.
26.Про подання щодо перейменування Кіровської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області на Лебединську сільську раду Кобеляцького району Полтавської області.
27.Про присвоєння звання «Почесний громадянин Кобеляцького району Полтавської області».
28.Про затвердження розпорядження голови районної ради.
29.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля) площею 46,8899 га, кадастровий номер 5321884200:00:007:0106 наданої в оренду гр. Хомі Любові Василівні для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів на території Красненської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.


Прийняті рішення
дев’ятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання від 08.09.2016

1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рікdod-1dod-2dod-3dod-4dod-5dod-6.
2. Про затвердження районної Програми забезпечення функціонування та фінансової підтримки комунального підприємства «Кобеляцьке бюро технічної інвентаризації» на 2016 рік.
3. Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013 – 2020 роки.
4. Про внесення змін до Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням доріг загального користування місцевого значення у Кобеляцькому районі на 2016-2017 роки.
5. Про звернення депутатів Кобеляцької районної ради до Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. 
6. Про звернення депутатів Кобеляцької районної ради до Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства.


Прийняті рішення
восьмої позачергової сесії районної ради сьомого скликання від 02 вересня 2016 року

1. Про внесення змін до Регламенту Кобеляцької районної ради сьомого скликання.
2. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рікdod-1dod-2dod-3dod-4dod-5dod-6
3. Про затвердження Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням доріг загального користування місцевого значення у Кобеляцькому районі на 2016-2017 роки.

4. Про внесення змін та доповнень до районної Програми забезпечення функціонування та фінансової підтримки Центру надання адміністративних послуг при Кобеляцькій районній державній адміністрації на 2016-2018 роки.
5. Про внесення змін і доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013 – 2020 роки
6. Про внесення змін та доповнень до районної програми зайнятості населення Кобеляцького району на 2013-2017 роки.
7. Про внесення змін до Програми забезпечення виконання заходів з підготовки, організації та проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Кобеляцького району на 2015-2017 роки.
8. Про внесення змін до Статутів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Кобеляцької районної ради Полтавської області.
9. Про створення Василівського дошкільного навчального закладу «Малятко» Кобеляцької районної ради Полтавської області.
10. Про реорганізацію Дрижиногреблянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів ім. Георгія Степановича Писаренка Кобеляцької районної ради Полтавської області в Дрижиногреблянську загальноосвітню школу І ступеня ім. Георгія Степановича Писаренка Кобеляцької районної ради Полтавської області.
11. Про погодження змін до штатного розпису Кобеляцької центральної районної лікарні на 2016 рік.
12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 22,4090 га, наданої в оренду гр. Лєєпі Віталію Івановичу для ведення фермерського господарства, під багаторічними насадженнями, за межами населених пунктів на території Вільховатської сільської ради.
13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 20,00 га, наданої в оренду гр. Лєєпі Віталію Івановичу для ведення фермерського господарства, під багаторічними насадженнями, за межами населених пунктів на території Вільховатської сільської ради.
14. Про екологічну ситуацію в селищі Білики Кобеляцького району Полтавської області.
15. Про звернення депутатів Кобеляцької районної ради.


Прийняті рішення сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 20.07.2016

1. Про погодження призначення директором Дашківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області Сиси Ірини Іванівни.
2.Про погодження призначення директором Придніпрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області Кинебас Анжеліки Володимирівни.
3.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, кадастровий номер 5321885100:00:007:0148, площею 8,5000 га, наданої в оренду гр. Зубенку Івану Олександровичу для ведення фермерського господарства в адміністративних межах Озерянської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 24,2000 га, кадастровий номер 5321883200:00:002:0174, наданої в оренду гр. Ященку Андрію Миколайовичу для ведення фермерського господарства за межами населеного пункту на території Кіровської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
5.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 19,0439 га, наданої в оренду С(Ф)Г «Віталій» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Дрижиногреблянської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
6.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року.
7.Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік, dod-1dod-2dod-3dod-4dod-5dod-6.
8.Про затвердження Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Кобеляцького району за пріоритетними напрямками на період до 2020 року.
9.Про затвердження районної цільової соціальної Програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки.
10.Про внесення змін та доповнень до Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом у Кобеляцькому районі на 2016 рік.
11.Про внесення змін та доповнень до Програми фінансової підтримки регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» на 2016 – 2020 роки.
12.Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області.
13.Про продовження дії контракту з директором районного трудового архіву Кобеляцького району Кириченко В.М.
14.Про призначення директором комунального підприємства «Кобеляцьке бюро технічної інвентаризації» Ясинської Н.А.
15.Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району (приміщення колишньої Чорбівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області) у комунальну власність територіальної громади Чорбівської сільської ради.
16.Про надання погодження на передачу в оренду об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району, який перебуває на балансі Кобеляцької центральної районної лікарні
17.Про проект «Створення еколого-натуралістичного парку як експериментально-дослідницького центру з метою розробки інноваційної моделі екологічної освіти та забезпечення умов реалізації екологічного туризму в Кобеляцькому районі».
18.Про затвердження Статуту Солошинської ЗОШ І-ІІ ступеня Кобеляцької районної ради Полтавської області.
19. Про затвердження Статуту Перегонівської ЗОШ І ступеня Кобеляцької районної ради Полтавської області.
20. Про перейменування Кіровської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області у Лебединську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області та затвердження Статуту Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області у новій редакції.
21.Про перейменування Кіровського дошкільного навчального закладу «Берізка» Кобеляцької районної ради Полтавської області у Лебединський дошкільний навчальний заклад «Берізка» Кобеляцької районної ради Полтавської області та затвердження Статуту Лебединського дошкільного навчального закладу «Берізка» Кобеляцької районної ради Полтавської області у новій редакції.
22.Про перейменування Радянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області у Придніпрянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області та затвердження Статуту Придніпрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області у новій редакції.
23.Про перейменування Радянського дошкільного навчального закладу «Сонечко» Кобеляцької районної ради Полтавської області у Придніпрянський дошкільний навчальний заклад «Сонечко» Кобеляцької районної ради Полтавської області та затвердження Статуту Придніпрянського дошкільного навчального закладу «Сонечко» Кобеляцької районної ради Полтавської області у новій редакції.
24.Про встановлення мораторію (заборони) на введення з 01 липня 2016 року в дію підвищенних цін і тарифів для населення на житлово – комунальні послуги в Кобеляцькому районі.


Прийняті рішення
шостої сесії районної ради сьомого скликання від 24.05.2016 року

1. Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Кобеляцького району за 2015 рік.
2. Про реорганізацію Перегонівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області у Перегонівську загальноосвітню школу І ступеню Кобеляцької районної ради Полтавської області.
3. Про реорганізацію Солошинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області у Солошинську загальноосвітню школу І-ІІ ступеню Кобеляцької районної ради Полтавської області.
4. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2016 року.dod-1dod-2dod-3dod-4, dod-5dod-6.

5. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.
6. Про звіт головного лікаря комунального закладу «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» про діяльність закладу за 2015 рік та І квартал 2016 року.
7. Про затвердження Програми розвитку туризму в Кобеляцькому районі на 2016-2018 роки.
8. Про затвердження районної Програми забезпечення власним житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2019 роки.

9. Про затвердження Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Кобеляцькому районі на 2016-2020 роки.
10. Про затвердження Програми забезпечення виконання Кобеляцькою районною державною адміністрацією делегованих їй Кобеляцькою районною радою повноважень на 2016 – 2017 роки.
11. Про затвердження Програми підтримки діяльності районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів –інтернаціоналістів) на 2016-2020 роки.
12. Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013-2020 роки.
13. Про затвердження районної комплексної Програми профілактики правопорушень на 2016 – 2020 роки.
14. Про внесення змін і доповнень до Програми забезпечення виконання заходів з підготовки, організації та проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Кобеляцького району на 2015-2017 роки.
15. Про надання дозволу районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на укладення договору позички приміщення спільної власності територіальних громад Кобеляцького району (с. Світлогірське вул. Енгельса, 1а) прийомній сім’ї Костенка Михайла Михайловича та Костенко Лілії Володимирівни.
16. Про внесення доповнень до районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 – 2019 роки, затвердженої рішенням тридцять сьомої сесії районної ради шостого скликання від 09.06.2015 № 3.
17. Про збільшення статутного фонду та затвердження статуту комунального підприємства «Кобеляцьке бюро технічної інвентаризації» у новій редакції.
18. Про затвердження Положення про порядок списання майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району.
19. Про надання дозволу на укладення договору позички приміщення каплиці «Всіх святих», що належить до спільної власності територіальних громад Кобеляцького району, Свято-Миколаївській релігійній громаді УПЦ. 
20. Про надання згоди Кобеляцькій центральній районній лікарні на списання та зняття з балансу майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області (основних засобів терапевтичного відділення № 3 (с. Світлогірське) 
21. Про надання згоди відділу освіти Кобеляцької районної державної адміністрації на списання та зняття з балансу майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області (частини приміщення Павлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів) 
22. Про надання погодження на передачу в оренду об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району, який перебуває на балансі сектору культури і туризму Кобеляцької районної державної адміністрації.
23. Про передачу майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області з балансу Кобеляцької районної ради на баланс відділу освіти Кобеляцької районної державної адміністрації.
24. Про звернення депутатів районної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр – міністра України.
25. Про депутатський запит депутата районної ради Лещенка Івана Васильовича.
26. Про депутатський запит депутата районної ради Лещенка Івана Васильовича.


Прийняті рішення п”ятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання від 06.04.2016

1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рікdod-1dod-2dod-3dod-4dod-5.
2. Про ініціативу обласної ради щодо створення Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.
3. Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції газети «Колос», співзасновником якої є Кобеляцька районна рада.
4. Про звернення депутатів Кобеляцької районної ради до Генеральної прокуратури України про проведення службового розслідування стосовно дій правоохоронних органів щодо сільськогосподарських товаровиробників та приватних підприємців Кобеляцького району.
5. Про звернення депутатів Кобеляцької районної ради до Президента України, Національного антикорупційного бюро України, Національного бюро розслідування України, Генеральної прокуратури України, Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, Міністерства внутрішніх справ України, Прем’єр-міністра України щодо перегляду справи про загибель Л.Пухи, Н.Вазерцевої, І.Рибалко.
6. Про звернення депутатів Кобеляцької районної ради до Президента України, Національного антикорупційного бюро України, Національного бюро розслідування України, Генеральної прокуратури України, Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, Міністерства внутрішніх справ України, Прем’єр-міністра України щодо проведення службового розслідування стосовно дій правоохоронних органів по справі Митька Л.Б.


Прийняті рішення четвертої сесії районної ради сьомого скликання від 16.02.2016

1. Про план роботи районної ради на 2016 рік. 
2. Про затвердження Програми створення та використання місцевого матеріального резерву Кобеляцького району на 2016 – 2017 роки.
3. Про затвердження місцевої цільової Програми розвитку цивільного захисту Кобеляцького району на 2016 – 2020 роки.
4. Про затвердження районної Програми розвитку культури в Кобеляцькому районі на 2016 – 2018 роки.
5. Про перейменування Білицького літературно-меморіального музею Мате Залки на Районний краєзнавчий музей та затвердження Статуту музею.
6. Про затвердження районної Програми забезпечення функціонування та фінансової підтримки Центру надання адміністративних послуг при Кобеляцькій районній державній адміністрації на 2016 – 2018 роки.
7. Про затвердження районної Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом у Кобеляцькому районі на 2016 рік.
8. Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013 – 2020 рокиdodatok_3.
9. Про внесення змін до Програми забезпечення виконання заходів з підготовки, організації та проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Кобеляцького району на 2015 – 2017 роки, затвердженої рішенням тридцять сьомої сесії районної ради шостого скликання від 09.06.2015 № 5.
10. Про внесення доповнень до районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 – 2019 роки, затвердженої рішенням тридцять сьомої сесії районної ради шостого скликання від 09.06.2015 № 3.
11. Про затвердження Регламенту Кобеляцької районної ради сьомого скликання у новій редакції.
12. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рікdod-1dod-2dod-3dod-4dod-5dod-6
13. Про інформацію виконуючого обов‛язки директора комунального підприємства “Кобеляцьке бюро технічної інвентаризації” про роботу підприємства за 2015 рік. 
14. Про звіт директора Районного трудового архіву Кобеляцького району про діяльність установи за 2015 рік.
15. Про інформацію начальника Кобеляцького відділу поліції Головного управління національної поліції України в Полтавській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за 2015 рік.
16. Про інформацію керівника Кобеляцької місцевої прокуратури про результати діяльності прокуратури на території району за ІІ півріччя 2015 року.
17. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2015 рік.
18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 14,0000 га, наданої в оренду гр. Бондаренку Анатолію Анатолійовичу для ведення фермерського господарства на території Вільховатської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.


Прийняті рішення третьої позачергової сесії районної ради сьомого скликання від 12.01.2016

1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рікdod-1dod-2dod-3dod-4.
2. Про районний бюджет на 2016 рік (приведення у відповідальність до Закону України від 25.12.2015 року № 928-VІІІ «Про державний бюджет України на 2016 рік»)dod-1dod-2dod-3dod-4.
3. Про забезпечення та організацію безкоштовного харчування у загальноосвітніх навчальних закладах Кобеляцького району учнів 1 – 4 класів, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, дітей загиблих учасників АТО та  учнів 5 – 11 класів з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».
4. Про встановлення розміру батьківської плати та надання пільгових умов оплати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах Кобеляцького району у 2016 році.
5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 53,1000 га, наданої в оренду гр. Лаврику Петру Леонтійовичу для ведення фермерського господарства на території Шенгурівської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
6. Про умови оплати праці голови районної ради Кішінського В.І.
7. Про умови оплати праці заступника голови районної ради Гордійко О.П.
8. Про звернення депутатів районної ради до Президента України П.Порошенка.
9. Про звернення депутатів районної ради до Верховної Ради України щодо відставки Прем’єр – міністра України А.Яценюка.

Дванадцята позачергова сесії:

Перше пленарне засідання від 23.12.2016 року

1.Про план роботи районної ради на 2017 рік.
2.Про затвердження районної Програми розвитку фізичної культури і спорту в Кобеляцькому районі на 2017 – 2020 роки.
3.Про затвердження районної Програми забезпечення функціонування та фінансової підтримки комунального підприємства «Кобеляцьке бюро технічної інвентаризації» на 2017 рік.
4.Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рікdod-1dod-2dod-3dod-4dod-5
5.Про районний бюджет на 2017 рікdod-1dod-2dod-3dod-4
6.Про співфінансування проекту «Реконструкція інженерних мереж Бутенківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів ім. Ю.П. Дольд-Михайлика Кобеляцької районної ради по вул. Шкільна, 37 в с. Бутенки Кобеляцького району Полтавської області».

Друге пленарне засідання від 27.12.2016 року

7. Про надання згоди відділу освіти Кобеляцької районної державної адміністрації на списання та зняття з балансу майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області (котли теплогенераторної Кобеляцького навчально-виховного комплексу № 1 Кобеляцької районної ради Полтавської області).
8. Про надання погодження на передачу в оренду об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району, який перебуває на балансі відділу освіти Кобеляцької районної державної адміністрації (приміщення за адресою: м. Кобеляки, вул. Ветеринарна, 27).
9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, кадастровий номер 5321884500:00:001:0435, сільськогосподарського призначення державної власності площею 10,0000 га (рілля), наданої в оренду гр. Савенку Віктору Семеновичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів на території Лучківської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, кадастровий номер 5321888000:00:002:0189, сільськогосподарського призначення державної власності площею 22,0000 га (рілля), наданої в оренду гр. Савенку Віктору Семеновичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів на території Шенгурівської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
11. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Кобеляцького району Полтавської області».
12. Про звернення депутатів Кобеляцької районної ради до Державної екологічної інспекції у Полтавській області.
13. Про звернення депутатів Кобеляцької районної ради до Прем’єр-міністра України.
14. Про підтримку звернення Кобеляцької районної громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників» до фермерів, сільськогосподарських виробників, приватних землекористувачів та приватних підприємців Кобеляцького району.
15. Про внесення змін та доповнень до Програми фінансової підтримки регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» на 2016 -2020 роки.
16. Про збільшення статутного фонду та затвердження статуту комунального підприємства «Кобеляцьке бюро технічної інвентаризації» у новій редакції.


Прийняті рішення
одинадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 09.12.2016 

1. Про звіт голови районної ради про свою діяльність за період з листопада 2015 року по листопад 2016 року.
2. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Кобеляцького району на 2017 рік.
3. Про затвердження районної Програми забезпечення надання адміністративних послуг Кобеляцькою районною державною адміністрацією на 2016 – 2018 роки у новій редакції.
4. Про внесення змін до районної Програми забезпечення функціонування та фінансової підтримки комунального підприємства «Кобеляцьке бюро технічної інвентаризації» на 2016 рік.
5. Про затвердження змін та доповнень до Положення про районний трудовий архів Кобеляцького району.
6. Про внесення змін до місцевої цільової Програми розвитку цивільного захисту Кобеляцького району на 2016 – 2020 роки.
7. Про внесення змін до районної комплексної Програми профілактики правопорушень на 2016 – 2020 роки.
8. Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Кобеляцькою районною державною адміністрацією делегованих їй Кобеляцькою районною радою повноважень на 2016-2017 роки.
9. Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013 – 2020 роки.
10. Про внесення змін до Програми розвитку культури в Кобеляцькому районі на 2016 – 2018 роки.
11. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рікdod-1dod-2dod-3dod-4dod-5dod-6.
12. Про звіт головного лікаря Кобеляцької центральної районної лікарні про фінансово-господарську діяльність з грудня 2015 року по грудень 2016 року.
13. Про затвердження Програми утримання об’єктів і майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району на 2016 – 2018 роки.
14. Про внесення змін та доповнень до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Кобеляцького району.
15. Про затвердження Статуту Комунального закладу «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» у новій редакції.
16. Про затвердження змін та доповнень до Статуту Кобеляцької центральної районної лікарні. 
17. Про внесення змін до рішення восьмої позачергової сесії районної ради сьомого скликання від 02.09.2016 №8 «Про внесення змін до Статутів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Кобеляцької районної ради Полтавської області».
18. Про ліквідацію Павлівської загальноосвітньої школи I-II ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області.
19. Про ліквідацію Мартинівської загальноосвітньої школи I-II ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області.
20. Про затвердження передавального акту Дрижиногреблянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів імені Георгія Степановича Писаренка Кобеляцької районної ради Полтавської області.
21. Про надання погодження Кобеляцькій районній раді як балансоутримувачу на передачу в оренду об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району (гаражні приміщення, приміщення адміністративної будівлі).
22. Про надання погодження на передачу в оренду об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району, який перебуває на балансі відділу освіти Кобеляцької районної державної адміністрації (частина приміщення Луценківської ЗОШ  І-ІІ ступенів).
23. Про визначення переможця районного конкурсу на кращий проект опорної школи.
24. Про умови оплати праці заступника голови районної ради Гордійко О.П. на 2017 рік.
25. Про умови оплати праці голови районної ради Кішінського В.І. на 2017 рік. 
26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки площею 24,2002 га, наданої в оренду гр. Нестеренку Миколі Васильовичу для ведення фермерського господарства на території Бродщинської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 25,8004 га, наданої в оренду гр. Нестеренку Миколі Васильовичу для ведення фермерського господарства на території Бродщинської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 50,0000 га, наданої в оренду гр. Нестеренку В’ячеславу Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Бродщинської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
29. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Кобеляцького району Полтавської області».
30. Про звернення депутатів Кобеляцької районної ради до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Полтавської обласної ради.