Прийняті рішення тридцять другої сесії районної ради шостого скликання
від 12.12.2014 року

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року.
2. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік. dod-1.dod-2.dod-3.dod-3.1.dod-4.dod-5.dod-6.dod-7.
3. Про затвердження Положення про районний трудовий архів Кобеляцького району в новій редакції.
4. Про затвердження районної Програми діяльності та утримання районного трудового архіву на 2015-2017 роки. 
5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 45,8000 га, наданої в оренду гр. Вовку Володимиру Івановичу для ведення фермерського господарства за межами населеного пункту на території Лучківської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 29,0500 га, наданої в оренду гр. Вовку Володимиру Івановичу для ведення фермерського господарства за межами населеного пункту на території Лучківської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 80,0000 га, наданої в оренду ФГ «Ярило – 7» для ведення фермерського господарства на території Вільховатської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
8. Про затвердження розпоряджень голови районної ради № 51 від 22.10.2014 «Про звільнення головного лікаря Кобеляцького району Супруненка Івана Івановича» та № 52 від 22.10.2014 «Про призначення виконуючим обов’язки головного лікаря Кобеляцької центральної районної лікарні Супруненка Івана Івановича».


Прийняті рішення тридцять першої сесії районної ради шостого скликання від 07.10.2014

 1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 59,6093 га, наданої в оренду гр. Голосую Максиму Вікторовичу для ведення фермерського господарства на території Григоро-Бригадирівської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
 2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 22,4090 га, наданої в оренду гр. Лєєпі Віталію Івановичу для ведення фермерського господарства на території Вільховатської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
 3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,6000 га, наданої в оренду гр. Закупрі Тетяні Іллівні для ведення фермерського господарства на території Вільховатської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
 4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 10,5000 га, наданої в оренду гр. Закупрі Тетяні Іллівні для ведення фермерського господарства на території Вільховатської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
 5. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік.
 6. Про звіт головного редактора Кобеляцької районної газети “Колос” про виконання Програми розвитку районних засобів масової інформації на 2010-2014 роки.
 7. Про внесення змін до Статуту редакції Кобеляцької районної газети “Колос”.
 8. Про затвердження Статуту Кобеляцької центральної районної лікарні у новій редакції.
 9. Про затвердження Положень про порядок управління майном спільної власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області в новій редакції.
 10. Про передачу майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району в оперативне управління Управління праці та соціального захисту населення Кобеляцької районної державної адміністрації.
 11. Про встановлення надбавки до посадового окладу голові районної ради Мирошнеченку В.І. за роботу з інформацією, що має ступінь секретності “таємно”.

Прийняті рішення тридцятої сесії районної ради шостого скликання
від 05.08.2014

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2014 року.
2.П ро затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2014 року.
3. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік.
4. Про інформацію начальника Кобеляцького РВ УМВС України в Полтавській області про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за І півріччя 2014 року.
5. Про інформацію прокурора Кобеляцького району про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території району за І півріччя 2014 року.
6. Про звіт головного лікаря Кобеляцького району про фінансово-господарську діяльність з липня 2013 року по липень 2014 року.
7. Про звіт головного лікаря комунального закладу “Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги” про фінансово-господарську діяльність за 2013 рік та перше півріччя 2014 року.
8. Про затвердження переліку платних послуг та ціни на них, що надаються адміністрацією регіонального ландшафтного парку “Нижньоворсклянський” у новій редакції.
9. Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії районної ради шостого скликання від 27.08.2013 № 1 “Про затвердження районної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки”
10. Про внесення змін до Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області.
11. Про внесення змін до рішення дев’ятої сесії районної ради п’ятого скликання від 27.04.2007 “Про затвердження в новій редакції “Порядку передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Кобеляцького району”, “Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Кобеляцького району” та типових договорів оренди”.
12. Про надання згоди на безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області з оперативного управління і балансу Кобеляцької центральної районної лікарні в оперативне управління на баланс комунального закладу “Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги” (основні засоби та малоцінний інвентар).
13. Про надання згоди на списання та зняття з балансу комунального закладу “Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги” майна, що належить до спільної власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області.
14. Про надання згоди Кобеляцькій центральній районній лікарні на списання та зняття з балансу майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області (автотранспортних засобів)
15. Про внесення змін до рішення двадцять першої сесії районної ради шостого скликання від 30.04.2013 № 16 “Про присвоєння імені Олексія Івановича Кулика Кобеляцькому музею літератури та мистецтва Кобеляцької районної ради Полтавської області”.
16. Про проект “Створення безпечних умов для здійснення навчально-виховного процесу шляхом благоустрою території в Кобеляцькій ЗОШ І-ІІ ст. №  3”.
17. Про проект “Розширення можливостей Кобеляцького районного територіального центру соціального обслуговування  по наданню соціальних послуг шляхом реконструкції приміщень”.
18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 34,1000 га, наданої в оренду гр. Киценко Роману Івановичу для ведення фермерського господарства на території Вільховатської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 12,4000 га, наданої в оренду гр. Телятник Валентині Василівні для ведення фермерського господарства на території Вільховатської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,1709 га, наданої в оренду гр. Кучмію Сергію Андрійовичу для ведення фермерського господарства на території Григоро-Бригадирівської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 11,5600 га, наданої в оренду гр. Кучмію Сергію Андрійовичу для ведення фермерського господарства на території Григоро-Бригадирівської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 10,9000 га, наданої в оренду гр. Кучмію Сергію Андрійовичу для ведення фермерського господарства на території Григоро-Бригадирівської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
23. Про внесення змін до Регламенту Кобеляцької районної ради шостого скликання.
24. Про затвердження списку присяжних Кобеляцького районного суду
25. Про депутатський запит депутата районної ради Білоуська Володимира Олександровича.


Прийняті рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради шостого скликання
від 23.04.2014 року

1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік. dod-1., dod-2., dod-3., dod-3.1., dod-4., dod-5.,  dod-6.
2. Про звіт директора районного трудового архіву Кобеляцького району за 2013 рік та І квартал 2014 року.
3. Про звіт директора регіонального ландшафтного парку “Нижньоворсклянський” про роботу регіонального ландшафтного парку за 2013 рік.
4. Про передачу майна в межах спільної власності територіальних громад Кобеляцького району з балансу Кобеляцької центральної районної лікарні на баланс комунального закладу “Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги”.
5. Про надання згоди Кобеляцькій центральної районної лікарні на списання та зняття з балансу майна.
6. Про надання погодження на розширення меж ботанічного заказника місцевого значення “Драбинівка”.
7. Про надання погодження на зміну Статусу ботанічного заказника місцевого значення “Драбинівка”.


Прийняті рішення двадцять восьмої сесії
районної ради шостого скликання від 01.04.2014

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2013 рік.
2. Про уточнення показників районного бюджету на 2014 рік.
3. Про інформацію прокурора Кобеляцького району про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території району за ІІ півріччя 2013 року.
4. Про інформацію начальника Кобеляцького РВ УМВС України в Полтавській області про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за ІІ півріччя 2013 року.
5. Про внесення змін до рішення тринадцятої сесії районної ради шостого скликання від 07 лютого 2012 року № 5 “Про затвердження Програми охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів в Кобеляцькому районі на 2012-2015 роки”.
6. Про звіт директора комунального підприємства “Кобеляцьке бюро технічної інвентаризації” про роботу за 2013 рік.
7. Про надання згоди відділу освіти Кобеляцької районної державної адміністрації на списання та зняття з балансу майна відділу кінного спорту при Кобеляцькій дитячо-юнацькій спортивній школі.
8. Про розмір орендної плати за оренду майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області державними та комунальними закладами та установами.
9. Про внесення змін до рішення дев’ятої сесії районної ради п’ятого скликання від 27.04.2007 р. “Про затвердження в новій редакції “Порядку передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Кобеляцького району”, “Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Кобеляцького району” та типових договорів оренди”
10. Про присвоєння звання “Почесний громадянин Кобеляцького району Полтавської області”.
11. Про затвердження Регламенту Кобеляцької районної ради шостого скликання в новій редакції.
12. Про внесення змін до рішення першої сесії шостого скликання від 7 грудня 2010 року № 4 “Про президію районної ради”.
13. Про внесення змін до рішення першої сесії районної ради шостого скликання від 07 грудня 2010 року № 2 “Про обрання постійних комісій районної ради”.
14. Про внесення змін до рішення двадцять сьомої сесії районної ради п’ятого скликання від 18.05.2010 р. “Про вступ до Української асоціації місцевих та регіональних влад”.
15. Про внесення змін до рішення першої сесії районної ради шостого скликання від 7 грудня 2010 року № 6 “Про комісію районної ради з питань поновлення прав реабілітованих”.
16. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої позачергової сесії районної ради шостого скликання від 27.11.2012 р. № 30 “Про структуру виконавчого апарату районної ради”.


Прийняті рішення
двадцять сьомої позачергової сесії районної ради шостого скликання
від 23 02.2014 року, перше пленарне засідання  

1. Про дострокове припинення повноважень голови Кобеляцької районної ради Тагадюка Ю.І.
2. Про недовіру голові Кобеляцької районної державної адміністрації Таранушичу А.О.
3. Про відміну рішення двадцять п’ятої сесії Кобеляцької районної ради шостого скликання від 19.11.2013 № 5 “Про присвоєння звання “Почесний громадянин Кобеляцького району Полтавської області”
4. Про здійснення повноважень голови Кобеляцької районної ради заступником голови районної ради Мирошнеченком В.І.

Прийняті рішення
двадцять сьомої позачергової сесії районної ради шостого скликання
від 06 03.2014 року, друге пленарне засідання


Прийняті рішення
двадцять шостої позачергової сесії районної ради шостого скликання від 31.01.2014

1. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Кобеляцького району на 2014 рік.
2. Про внесення змін до показників районного бюджету за 2013 рік.
3. Про затвердження кількості прикріпленого населення та дітей віком від 0 до 6 років для проведення розрахунку міжбюджетних трансфертів на 2014 рік.
4. Про районний бюджет на 2014 рік.
5. Про затвердження районної Програми захисту інформації відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації на 2014-2015 роки.
6. Про внесення змін до Програми створення страхового фонду документації Кобеляцького району Полтавської області на 2010-2014 роки.
7. Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки.
8. Про надання згоди на списання та зняття з балансу майна, що належить до спільної власності територіальних громад Кобеляцького району.
9. Про затвердження базової мережі закладів культури районного рівня Кобеляцького району Полтавської області.
10. Про план роботи районної ради на 2014 рік.
11. Про звернення депутатів Кобеляцької районної ради Полтавської області до українського народу, влади та опозиції.