Пропозиції щодо порядку денного двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 20.06.2018

1. Про затвердження  звіту про виконання районного бюджету  за І квартал 2018 року

2. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.

3. Про затвердження Програми поповнення місцевого матеріального резерву Кобеляцького району на 2018-2022 роки.

4. Про внесення змін до районної Програми “Територіальна оборона” на 2018-2020 роки.

5. Про внесення змін до Програми забезпечення виконання управлінням соціального захисту населення Кобеляцької районної державної адміністрації делегованих йому Кобеляцькою районною радою повноважень по наданню послуг з соціальної підтримки населення на 2018 рік.

6. Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013-2020 роки.

7. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки регіонального ландшафтного парку “Нижньоворсклянський” на 2016-2020 роки.

8. Про затвердження передавального акту Комунального закладу “Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги” до правонаступника – Комунального некомерційного підприємства “Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги” Кобеляцької районної ради Полтавської області.

9. Про реалізацію рішення двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання від 11.04.2018 № 5 “Про реоганізацію Комунального закладу “Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги” шляхом перетворення у Комунальне  некомерційне підприємство “Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги” Кобеляцької районної ради Полтавської області.

10.  Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Кобеляцької районної ради Полтавської області

11. Про затвердження Умов проведення конкурсу на визначення опорних закладів серед закладів загальної середньої освіти  району, засновником яких є Кобеляцька районна рада.

12.Про створення комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” Кобеляцької районної ради Полтавської області.

13. Про затвердження положень про філії опорних закладів Кобеляцького району у новій редакції.

14. Про припинення діяльності філії “Дрижиногреблянська загальноосвітня школа І ступеня імені Георгія Степановича Писаренка” опорного закладу “Бутенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ю.П.Дольд-Михайлика Кобеляцької районної ради Полтавської області”.

15. Про створення Дрижиногреблянського закладу дошкільної освіти “Малятко” Кобеляцької районної ради Полтавської області.

16. Про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки на фасаді приміщення опорного закладу “Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Кобеляцької районної ради Полтавської області” Месеча Сергію Олексійовичу.

17. Про затвердження акту примання-передачі закладів культури та майна із спільної власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області у комунальну власність Бутенківської сільської ради (сільської обєднаної територіальної громади).

18. Про внесення змін до базової мережі закладів культури районного рівня  Кобеляцького району Полтавської області.

19. Про затвердження списку присяжних  Кобеляцького районного суду Полтавської області.

20. Про затвердження переліку платних послуг на цін на них, що надаються адміністрацією регіонального ландшафтного парку “Нижньоворсклянський” у новій редакції.

21. Про внесення змін до регламенту Кобеляцької районної ради сьомого скликання

22. Про підтримку ініціативи Президента України Петра Порошенка, Верховної Ради України, єпископату Православних Церков України щодо надання Вселенським Патріархом Варфоломієм Томосу про Автокефалію Православної Церкви в Україні