Пропозиції щодо проекту порядку денного тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 23.10.2019 року

 1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року.
 2. Про уточнення показників районного бюджету на 2019 рік.
 3. Про призначення директора районного трудового архіву Кобеляцького району. 
 4. Про звіт директора регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» про роботу адміністрації регіонального ландшафтного парку з жовтня 2018 року по жовтень 2019 року
 5. Про внесення змін до Програми забезпечення виконання заходів з підготовки організації та проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Кобеляцького району на 2018-2020 роки.  
 6. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцька центральна районна лікарня» Кобеляцької районної ради Полтавської області на 2020 рік.  Фінансовий план на 2020 рік. 
 7.  Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцька центральна районна лікарня» Кобеляцької районної ради Полтавської області в новій редакції.  
 8.  Про погодження тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надаються Комунальним некомерційним підприємством «Кобеляцька центральна районна лікарня» Кобеляцької районної ради Полтавської області в новій редакції. 
 9. Про скасування рішення шістнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 20.07.2017 № 9 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Кобеляцької ЦРЛ». 
 10. Про делегування повноважень в галузі освіти.  
 11. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти та інклюзивно-ресурсного центру Кобеляцької районної ради Полтавської області в новій редакції. 
 12.  Про надання дозволу відділу освіти районної державної адміністрації на передачу в оренду частини нежитлового приміщення (приміщення їдальні Іванівської ЗОШ). 
 13. Про внесення змін до штатного розпису комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Кобеляцької районної ради Полтавської області.  
 14. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.   
 15.  Про звернення депутатів районної ради.  Текст звернення
 16.  Про присвоєння чергового рангу голові районної ради Кішінському В.І. 
 17. Про надання дозволу на встановлення меморіальних дощок на фасаді приміщення Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області Олійнику Юрію Миколайовичу та Вільковському Володимиру Вікторовичу.
 18. Різне.