КОБЕЛЯЦЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Адреса: вул. Дніпровська, 7, м. Кобеляки, Полтавська обл., 39200
Телефон: (05343) 3-11-06, 3-11-76
E-mail: cz1608@pl.dcz.gov.ua
Web-портали: https://pol.dcz.gov.ua/, https://www.facebook.com/KobelakiCZ
Директор: Хейлик Наталія Миколаївна
Графік роботи: понеділок-четвер з 08:00 до 17:15 год., п’ятниця з 08:00 до 16:00 год

Види послуг, які надає роботодавцям Кобеляцька районна філія Полтавського обласного центру зайнятості
Інформування про стан, основні тенденції та процеси на локальному ринку праці.

Інформування роботодавців у відповідності з профілем підприємств про професійно-кваліфікаційний склад осіб, які зареєстровані в центрі зайнятості (далі – ЦЗ).

Інформування роботодавців про осіб, які шукають роботу та мають унікальні (рідкісні) професії, спеціальності або особисті якості, шляхом розміщення відомостей про них (без наведення прізвищ) на спеціальних стендах у секторі по роботі з роботодавцями та на відповідному файлі електронної бази даних ЄІАС.

Інформування про витрати ЦЗ коштів страхового фонду з розкриттям досягнутого ефекту за статтями бюджету.
Вивчення потреб роботодавця та надання допомоги щодо укомплектування підприємств персоналом.

Здійснення на замовлення роботодавця підбору необхідних працівників із використанням психодіагностичних методик: проведення тестування, оцінка та інтерпретація результатів.

Задоволення потреб у робочій силі при виконанні певних видів робіт, які потребують тимчасових працівників.
Допомога в оперативному підборі необхідних кадрів шляхом представлення вакансій для потенційних працівників в ході проведення ярмарок вакансій.

Професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві.

Надання комплексу спеціальних послуг у розв’язанні проблеми роботи із трудовим колективом в ситуації запланованого вивільнення працівників. З цією метою здійснення превентивних та адаптаційних заходів, спрямованих на підбір роботи, профнавчання, залучення до самозайнятості цих громадян, консультування щодо змісту їх прав і державних гарантій, психологічну адаптацію працівників до початку їх фактичного звільнення.

Консультування щодо впровадження певних норм законодавства про працю і зайнятість, державне соціальне страхування на випадок безробіття, в т. ч. при вивільненні працівників.

Допомога у підготовці текстів оголошень про вакансії і пошук кадрів для їх розміщення у ЄІАС, засобах масової інформації.
Сприяння у проведенні роботодавцями співбесід із кандидатами на робочі місця – розробка і забезпечення відповідними рекомендаціями по техніці їх проведення, надання приміщень для зустрічі з кандидатами.

Проведення семінарів для керівників підприємств та представників кадрових служб.

Розміщення в центрах зайнятості у Паспортах ПОУ відомостей про підприємства, їх історію, продукцію, що вони випускають, соціально-економічне становище тощо, інформації про вакансії.

Проведення ярмарок вакансій, конкурсу на звання „Кращий роботодавець року”.

Консультування з працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні конкурувати на ринку праці.

Консультування щодо надання послуг з посередництва в працевлаштуванні за кордоном.