КОБЕЛЯЦЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Адреса: вул. Дніпровська, 7, м. Кобеляки, Полтавська обл., 39200
Телефон: (05343) 3-11-06, 3-11-76
E-mail: cz1608@pl.dcz.gov.ua
Web-портали:  https://pol.dcz.gov.ua/ , https://www.facebook.com/KobelakiCZ
Директор: Хейлик Наталія Миколаївна
Графік роботи: понеділок-четвер з 08:00 до 17:15 год., п’ятниця з 08:00 до 16:00 год

Види послуг, які  надає роботодавцям Кобеляцька районна філія Полтавського обласного центру зайнятості

Інформування про стан, основні тенденції та процеси на локальному ринку праці.

Інформування роботодавців у відповідності з профілем підприємств про професійно-кваліфікаційний склад осіб, які зареєстровані в центрі зайнятості (далі – ЦЗ).

Інформування роботодавців про осіб, які шукають роботу та мають унікальні (рідкісні) професії, спеціальності або особисті якості, шляхом розміщення відомостей про них (без наведення прізвищ) на спеціальних стендах у секторі по роботі з роботодавцями та на відповідному файлі електронної бази даних ЄІАС.

Інформування про витрати ЦЗ коштів страхового фонду з розкриттям досягнутого ефекту за статтями бюджету.

Вивчення потреб роботодавця та надання допомоги щодо укомплектування підприємств персоналом.

Здійснення на замовлення роботодавця підбору необхідних працівників із використанням психодіагностичних методик: проведення тестування, оцінка та інтерпретація результатів.

Задоволення потреб у робочій силі при виконанні певних видів робіт, які потребують тимчасових працівників.

Надання роботодавцям, які працевлаштовують громадян, зазначених у  частині першій статті 14 Закону України «Про зайнятість населення», компенсації відповідно до статті 26 Закону України «Про зайнятість  населення».

Допомога в оперативному підборі необхідних кадрів шляхом представлення вакансій для потенційних працівників в ході проведення ярмарок вакансій.

Професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві.

Надання комплексу спеціальних послуг у розв’язанні проблеми роботи із трудовим колективом в ситуації запланованого вивільнення працівників. З цією метою здійснення превентивних та адаптаційних заходів, спрямованих на підбір роботи, профнавчання, залучення до самозайнятості цих громадян, консультування щодо змісту їх прав і державних гарантій, психологічну адаптацію працівників до початку їх фактичного звільнення.

Консультування щодо впровадження певних норм законодавства про працю і зайнятість, державне соціальне страхування на випадок безробіття, в т. ч. при вивільненні працівників.

Допомога у підготовці текстів оголошень про вакансії і пошук кадрів для їх розміщення у ЄІАС, засобах масової інформації.

Сприяння у проведенні роботодавцями співбесід із кандидатами на робочі місця – розробка і забезпечення відповідними рекомендаціями по техніці їх проведення, надання приміщень для зустрічі з кандидатами.

Проведення семінарів для керівників підприємств та представників кадрових служб.

Розміщення в центрах зайнятості у Паспортах ПОУ відомостей про підприємства, їх історію, продукцію, що вони випускають, соціально-економічне становище тощо, інформації про вакансії.

Проведення ярмарок вакансій, конкурсу на звання „Кращий роботодавець року”.

Консультування з працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні конкурувати на ринку праці.

Консультування щодо надання послуг з посередництва в працевлаштуванні за кордоном.

Види послуги, які надає громадянам  Кобеляцька районна філія Полтавського обласного центру зайнятості:

Професійна підготовка або перепідготовка, підвищення кваліфікації у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, у тому числі в навчальних закладах державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах, організаціях.

Профорієнтація.

Пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні, у тому числі шляхом організації громадських та інших робіт тимчасового характеру у порядку.

Надання ваучера для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за  професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності відповідно до статті 30 Закону України «Про зайнятість населення».

Здійснення заходів сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб  відповідно до статті 24-1 Закону України «Про зайнятість населення».

Інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані з працевлаштуванням.

________________________________________
Послуги надаються державною службою зайнятості безкоштовно.