Вівторок, 30.05.2017, 08:22
Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | ПРИЙНЯТІ РІШЕННЯ У 2017 р. | Реєстрація | Вхід
» Меню сайту

»
» Наше опитування
Оцінка сайту
Всього відповідей: 210

» Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
radakob

Прийняті рішення чотирнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 20.04.2017

1. Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Кобеляцького району за 2016 рік.
2. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рікdod-1dod-2dod-3.
3. Про затвердження Комплексної програми фінансової підтримки районних громадських організацій ветеранів, "дітей війни", громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2017-2020 роки.
4. Про затвердження районної Програми забезпечення надання адміністративних послуг Кобеляцькою районною державною адміністрацією на 2016 - 2018 роки у новій редакції.
5. Про звіт головного лікаря комунального закладу «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» про діяльність закладу за 2016 рік та перший квартал 2017 року.
6. Про звіт директора комунального підприємства «Кобеляцьке бюро технічної інвентаризації» про діяльність підприємства за 2016 рік.
7. Про звіт директора районного трудового архіву Кобеляцького району про діяльність установи за 2016 рік.
8. Про перейменування, реорганізацію загальноосвітніх навчальних закладів Кобеляцького району Полтавської області та створення філій опорного закладу «Бутенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ю.П.Дольд-Михайлика Кобеляцької районної ради Полтавської області».
9. Про перейменування, реорганізацію загальноосвітніх навчальних закладів Кобеляцького району Полтавської області та створення філій опорного закладу «Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Кобеляцької районної ради Полтавської області».
10. Про внесення змін та доповнень до рішення одинадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 09.12.2016 № 23 «Про визначення переможців районного конкурсу на кращий проект опорної школи».
11. Про надання згоди відділу освіти Кобеляцької районної державної адміністрації на списання залишків коштів районного бюджету.
12. Про внесення змін та доповнень до деяких рішень Кобеляцької районної ради щодо дошкільних навчальних закладів району.
13. Про затвердження ліквідаційного балансу Сокільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області.
14. Про затвердження ліквідаційного балансу Деменківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області.
15. Про затвердження ліквідаційного балансу Комендантівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області.
16. Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району (приміщення колишньої Деменківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області) у комунальну власність територіальної громади Вільховатської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
17. Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району (приміщення колишньої Сокільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області) у комунальну власність територіальної громади Лучківської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
18. Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району (приміщення колишньої Комендантівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області) у комунальну власність територіальної громади Комендантівської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
19. Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району (приміщення колишньої Павлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області) у комунальну власність територіальної громади Бродщинської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
20. Про надання згоди на зменшення початкової вартості при реалізації майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району, що підлягає приватизації, шляхом продажу на повторному аукціоні.
21. Про затвердження представників до Ради Південного госпітального округу Полтавської області.
22. Про затвердження розпорядження голови районної ради.
23. Про внесення змін до рішення першого пленарного засідання другої сесії районної ради сьомого скликання від 04.12.2015 № 2 «Про утворення постійних комісій районної ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій».
24. Про звернення депутатів Кобеляцької районної ради щодо реформування земельних відносин в Україні.


Прийняті рішення тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 21.02.2017 року

1.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2016 рік.
2.Про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік, дод.1, дод.2, дод.3, дод.4, дод.5, дод.6.
3.Про затвердження Комплексної програми розвитку освітньої галузі Кобеляцького району «Опікуємось освітою» на 2017 – 2020 роки.
4.Про затвердження районної Програми по забезпеченню службовим житлом медичних працівників з вищою медичною освітою на 2017–2018 роки.
5.Про затвердження Програми покращення умов обслуговування платників податків та збільшення надходжень до державного та місцевих бюджетів у Кобеляцькому районі на 2017–2020 роки.
6.Про затвердження районної Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним (залізничним) транспортом у Кобеляцькому районі на 2017 рік.
7.Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013–2020 роки.
8.Про внесення змін до Програми правової освіти населення Кобеляцького району на 2016–2020 роки.
9.Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Кобеляцького району за пріоритетними напрямками на період до 2020 року.

10. Про внесення змін до районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 – 2019 роки.
11.Про внесення змін до районної Програми діяльності та утримання районного трудового архіву Кобеляцького району на 2015 – 2017 роки.
12.Про внесення доповнень та змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Кобеляцькому районі на 2017-2020 роки.
13.Про забезпечення та організацію безкоштовного харчування у загальноосвітніх навчальних закладах Кобеляцького району учнів 1 – 4 класів, учнів 5 – 11 класів з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, дітей загиблих учасників АТО, дітей, інфікованих мікобактеріями туберкульозу, дітей, постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
14.Про встановлення розміру батьківської плати та надання пільгових умов оплати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах Кобеляцького району у 2017 році.
15.Про ліквідацію Сокільської загальноосвітньої школи I-II ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області.
16.Про ліквідацію Деменківської загальноосвітньої школи I-II ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області.
17.Про ліквідацію Комендантівської загальноосвітньої школи I-II ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області.
18. Про затвердження ліквідаційного балансу Павлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області.
19.Про затвердження ліквідаційного балансу Мартинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області.
20.Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району (приміщення колишньої Мартинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області) у комунальну власність територіальної громади Василівської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
21.Про реалізацію майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району, що підлягає приватизації, шляхом продажу на аукціоні.
22.Про надання погодження сектору культури і туризму Кобеляцької районної державної адміністрації на передачу в оренду об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району(частини приміщень).
23.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, кадастровий номер 5321885800:00:001:0593, сільськогосподарського призначення (рілля) державної власності площею 62,4828 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Підгорянської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
24.Про звернення депутатів Кобеляцької районної ради щодо змін податкової політики.
25.Про звернення депутатів Кобеляцької районної ради щодо цінової політики на закупівлю молока від населення у приватному секторі.
26.Про звернення депутатів Кобеляцької районної ради до сільських територіальних громад щодо сплати податку на доходи фізичних осіб громадянами, які одноосібно обробляють земельні частки (паї).

» Форма входу

» Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

» Друзі сайту

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Державна фіскальна служба України

Полтавська обласна рада

Полтавська облдержадміністрація

Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні

Українська асоціація районних та обласних рад

Кобеляцька райдержадміністрація

Кобеляцька районна Асоціація фермерів та землевласників України

Відділ освіти райдержадміністрації

Управління соціального захисту населення

Центральна районна лікарня

Кобеляцька міська рада

Кабінет електронних сервісів

ПАМ"ЯТАЄМО ЗАГИБЛИХ
ГЕРОЇВ-ЗЕМЛЯКІВ


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Copyright MyCorp © 2017