Протидія домашньому насильству!

24 листопада 2020 року фахівці Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості для безробітних, які перебувають на обліку по питанню пошуку роботи, провели вебінар на платформі ZOOM. До спілкування запросили керівника Кобеляцького бюро правової допомоги Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Бобрищеву Ілону Русланівну, яка під час онлайн-спілкування роз’яснила норми Закону України  «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Насильство є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. Зазвичай, найбільше страждають від насильства жінки, діти та люди похилого віку. Тому нікому не слід бути осторонь цієї проблеми.

Ілона Руславнівна інформувала учасників про заходи попередження і шляхи допомоги постраждалим. Відповіді на питання, які виникали в ході спілкування, вона надала в чаті.

Анонси наступних вебінарів будуть розміщені на сторінці Фейсбук Кобеляцької районної філії.

Більше корисної інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями: https://pol.dcz.gov.ua/ та https://www.facebook.com/KobelakiCZ/