Інформаційний вебінар у Кобеляцькій районній філії

12 листопада 2020 року завідувач сектору активної підтримки безробітних Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Наталія Валеріївна Царичанська та фахівець з питань зайнятості Наталія Анатоліївна Лях за допомогою програми «Zoom» провели інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості. В даному заході взяли участь 6 осіб з числа безробітних.

Завдяки дистанційній комунікації слухачі отримали інформацію про особливості обслуговування в службі зайнятості та рекрутингові послуги, веб-ресурси ДСЗ, якими можна скористатися для отримання додаткових знань та компетенцій, а саме – «Освітній портал ДСЗ», «Платформа профорієнтації», «Lingva Skills», профконсультаційна мережа «Моя професія», «Prometheus». Фахівці акцентували увагу слухачів на зручному електронному сервісі – «Електронний кабінет шукача роботи» (ЕКШ), в якому кожен безробітний може:

  • створити власне резюме;
  • уточнити заплановані та фактичні дати відвідування;
  • дізнатися про заходи, які проводитимуться службою зайнятості;
  • переглянути графік нарахувань допомоги по безробіттю.

Для участі у вебінарі достатньо мати будь-який девайс (смартфон, планшет, ноутбук, комп’ютер) з доступом до мережі Інтернет, зареєструватися на платформі Zoom і в зазначений у запрошенні час зайти за посиланням та приєднатися до групи.

Анонси наступних вебінарів будуть розміщені на сторінці Фейсбук Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Більше корисної інформації з питань зайнятості  можна знайти за посиланнями:                                                     https://pol.dcz.gov.ua/   та   https://www.facebook.com/KobelakiCZ/