Інформує Кобеляцька районна філія Полтавського обласного центру зайнятості

З метою координації  спільних зусиль щодо забезпечення гарантій соціального захисту учасників АТО/ООС та прискорення соціальної адаптації демобілізованих військовослужбовців до продуктивної зайнятості, 21 жовтня 2020 року в Кобеляцькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар.  Захід провели спільно з спеціалістами Управління соціального захисту населення Кобеляцької райдержадміністрації і Кобеляцького бюро правової допомоги.

Під час заходу детально обговорили низку важливих питань: пільги учасникам бойових дій та інвалідам війни; медичне забезпечення та оздоровлення; професійне навчання учасників антитерористичної операції; правові аспекти оформлення земельних ділянок; державні гарантії щодо зайнятості.

Кожен міг особисто проконсультуватися з Вовк Оксаною Анатоліївною і Божко Іриною Олександрівною, фахівцями Управління соціального захисту населення, а також з Бобрищевою Ілоною Русланівною, начальником Кобеляцького бюро правової допомоги. Всі отримали інформаційні матеріали у вигляді брошур про пільги для учасників АТО, оформлення та погодження земельних ділянок.

Підсумовуючи захід, завідувач сектору активної підтримки безробітних Царичанська Наталія Валеріївна поінформувала присутніх про стан ринку праці в районі та запевнила, що служба зайнятості, докладає багато зусиль, щоб допомогти колишнім бійцям адаптуватись до мирного життя та забезпечити їх належною роботою.

Більше корисної інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями https://pol.dcz.gov.ua/ та /https://www.facebook.com/KobelakiCZ/