В історії нашої держави є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – одна з таких дат, яка поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а віднедавна й День захисника України

Напередодні цього величного свята відбулися урочисті заходи у яких взяли участь голова районної ради Володимир Кішінський, депутат Полтавської обласної ради Сергій Жук, голова районної державної адміністрації Дмитро Сироватка, військовослужбовці, волонтери, учнівська молодь, сім’ї загиблих героїв-земляків в зоні АТО та громадськість міста.

Зі словами вдячності та привітаннями з нагоди свята до присутніх звернувся голова районної ради Володимир Кішінський. У вітальному слові Володимир Іванович наголосив, що цього дня ми складаємо шану і віддаємо данину пам’яті всім, хто у різні часи української історії захищав рідну землю від ворогів. Вшановуємо захисників України, які виконували і продовжують виконувати свій військовий обов’язок, захищаючи незалежність та суверенітет нашої держави. На завершення свого виступу очільник депутатського корпусу побажав усім присутнім міцного здоров’я, витримки, впевненості у собі, добра, благополуччя, мирного неба.

Користуючись нагодою, керівники району вручили нагрудні знаки Полтавської обласної ради «За вірність народу України» ІІ ступеня військовослужбовцям – землякам, які бездоганно виконували свій службовий обов’язків на сході України. Нагороди отримали: Петро Андрушко, Микола Кравчина, Артур Панасенко, Роман Панасенко, Роман Різніченко, Юрій Стеценко, Володимир Тимошенко та Сергій Ярошенко.

Приєдналися до вітань представники військово-цивільної спілки «Бойове братерство України» та Кобеляцької організації «Янголи милосердя», які вручили дітям загиблих учасників бойових дій пам’ятні іменні обереги «Батьківське серце» і солодкі подарунки.

Завершився захід хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам.