Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку документа державного планування «Генеральний план з розробкою плану зонування території села Дрижина Гребля Кобеляцького району Полтавської області»

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555, Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», наказу Міністерства екології і природних ресурсів України №296 від 10.08.2018 р., Бутенківська сільська рада повідомляє про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розгляду «Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування «Генеральний план з розробкою плану зонування території села Дрижина Гребля Кобеляцького району Полтавської області».

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:«Генеральний план з розробкою плану зонування території села Дрижина Гребля Кобеляцького району Полтавської області».

Генеральний план розроблений відповідно до Рішення двадцятої сесії сьомого скликання Бутенківської сільської ради, від 3 травня 2019 року «Про розробку проекту Генерального плану с. Дрижина Гребля, Кобеляцького району, Полтавської області». Генеральний план є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначений для обгрунтування планування та забудови та іншого використання території населеного пункту.

Мета розробки генерального плану визначення перспективного соціально-економічного та територіального розвитку села Дрижина Гребля з забезпеченням його оптимальних параметрів для подальшого розвитку, створення сприятливих умов для залучення інвестицій шляхом відповідного зонування територій, встановлення меж села Дрижина Гребля, впорядкування територіально-планувальної організації, вдосконалення інженерно-транспортної інфраструктури села.

2) орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Бутенківська сільська рада.

3) передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури – 09.10.2020 року; строк громадського обговорення – до 09.11.2020 року;

б) способи участі громадськості – надання письмових зауважень і пропозицій;

в) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Бутенківська сільська рада: 39213, с Бутенки, вул. Полтавська,48. Кобеляцький район, Полтавська обл.

г) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції – Бутенківська сільська рада: 39213, с Бутенки, вул. Полтавська,48. Кобеляцький район, Полтавська обл., bsr13@ukr.net.Строки подання зауважень і пропозицій – до 09.11.2020 року;

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Кобеляцька районна рада, місто Кобеляки, вул. Шевченка,15/27, Кобеляцький район, Полтавська обл.; офіційний веб-сайт: http://radakob.gov.ua/

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – немає необхідності.