Історія успіху!

Карантин вніс корективи в діяльність багатьох установ і організацій, але це не припиняє роботу Державної служби зайнятості. Навіть в дистанційному режимі вона була відкритою для всіх та завжди на зв’язку як з безробітними, так і з роботодавцями. У цей непростий період служба зайнятості активно реагує на актуальні потреби громадян, які шукають роботу та побажання роботодавців. Фахівці Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості постійно проводять моніторинг вакансій та сприяють їх укомплектуванню.

Сильне бажання працювати є запорукою швидкого і успішного результату. Це яскраво доводить одна з багатьох історій робочих буднів кар’єрних радників Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Втративши роботу в серпні 2020 року, пані Бородай Світлана звернулась до районної філії за допомогою. Вона не полишала надії шукати роботу за спеціальністю “Екологія та охорона навколишнього середовища”, хоча й має певні обмеження по здоров’ю. Світлана не звикла опускати руки, тому дізнавшись про безкоштовне навчання на онлайн-платформі “COURSERA”, одразу вирішила не гаяти даремно часу. Для свого саморозвитку вона зараз опановує “Психологію комунікації”. Під час спілкування з кар’єрним радником по питанню працевлаштування вона отримала рекомендації щодо відвідування фірми “ОНУР” (с. Бутенки Кобеляцького району). І як результат за неповних півтора місяці після звільнення, Бородай Світлана має нову роботу диспетчера будівельної компанії і по закінченню програми курсу – сертифікат про навчання на міжнародній платформі “COURSERA”. Її історія доводить — щоб відповідати сучасним вимогам ринку праці потрібно вірити в себе, постійно вчитись та професійно вдосконалюватись.

Більше корисної інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями:https://pol.dcz.gov.ua/ та https://www.facebook.com/KobelakiCZ/