Робоча зустріч голови районної ради Володимира Кішінського

15 вересня відбулася робоча зустріч голови районної ради Володимира Кішінського з головним спеціалістом відділу «Кобеляцьке бюро правової допомоги» Кременчуцького міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Іриною Тихоненко.

У рамках робочої зустрічі обговорювалися питання приватизації земельних ділянок, укладення договорів оренди земель та плати за її користування, коли та за яких умов можна претендувати на право власності.

Всі ці питання є досить актуальними, особливо для тих, хто проживає у сільській місцевості. Відтак, аби розповісти якомога більше про земельну реформу та її можливості, голова районної ради Володимир Кішінський запропонував працівникам Кобеляцького бюро правової допомоги інформувати по цьому питанню депутатів Кобеляцької районної ради, більшість з яких має пряме відношення до користування земельними ділянками, на позачерговій сесії районної ради.

У ході зустрічі фахівчиня бюро правової допомоги також детально зупинилась на процедурі отримання безоплатно у власність земельних ділянок, які перебувають у постійному користуванні підприємств, установ та організацій.

Окрім того, Володимир Кішінський рекомендував довести підняті на зустрічі питання до відома селищної та сільських рад.