Традиційна спартакіада з нагоди Дня фізичної культури та спорту

12 вересня на районному стадіоні «Колос» у рамках святкування Дня фізичної культури та спорту відбувся ІІ етап традиційної районної спартакіади серед колективів фізичної культури сільських громад Кобеляцького району.

У змаганнях взяли участь одинадцять колективів фізкультури сільських громад, а саме команди з селища Білики, сіл: Вільховатка, Дашківка, Дрижина Гребля, Іванівка, Озера, Павлівка, Придніпрянське, Світлогірське, Червоні Квіти та Шенгури.

Спершу з вітальним словом до учасників змагань звернулися голова районної ради Володимир Кішінський та завідувач сектору спорту, молоді та культури райдержадміністрації Віталій Детюк.

У своєму виступі Володимир Іванович подякував інструкторам по спорту, тренерам спортивних секцій, які приділяють чималу увагу популяризації спорту серед молоді. Окремі слова подяки за співпрацю з органами місцевого самоврядування району по розвитку фізичної культури та спорту висловив Віталію Олексійовичу Детюку. Завершив свій виступ очільник депутатського корпусу словами вітань на адресу учасників змагань та побажав їм нових спортивних досягнень.

До програми були включені змагання з легкої атлетики (естафета 4×100), підтягування, гирьового спорту та перетягування канату.

У легкоатлетичній естафеті сильнішими виявилися спортсмени з села Іванівка, друге місце посіла команда з селища Білики, третє виборов колектив з села Шенгури.

У підтягуванні на турніку перше місце посіла команда з села Шенгури (Рибалко В., Сядро В.), друге та третє місця поділили між собою колективи фізичної культури з селища Білики (Нестеренко В., Бакіров С.) та села Вільховатка (Вороновський В., Тьомкін О.).

У гирьовому спорті учасники змагалися у загальному заліку, переможцями стали гирьовики з Біликів (Петров О., Савенко Р.). Другу сходинку посіли озерянські спортсмени (Кузема С., Сердюк С.), третіми були гирьовики з Придніпрянського (Фоменко А., Єфіменко О).

У змаганнях з перетягування канату кращими стали богатирі з села Вільховатка, які у фінальному протистоянні «перетягли» своїх суперників з селища Білики. Третє місце посіла команда з села Дрижина Гребля.

За підсумками районної спартакіади першими стали спортсмени з селища Білики, друге місце посіла команда з села Озера, замкнули трійку лідерів учасники з села Придніпрянське.