10 вересня 2020 року житель села Прогрес Червоноквітівської сільської ради Петро Прокопович Кущ відзначав своє 100 річчя

З нагоди поважного ювілею до оселі довгожителя завітали голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський, голова районної ради ветеранів Микола Терещенко, начальник районного управління соціального захисту населення райдержадміністрації Зоя Петренко та багато інших гостей.

Звертаючись до ювіляра, гості побажали Петру Прокоповичу міцного здоров’я, поваги від оточуючих, любові від рідних і близьких людей. На знак поваги вони вручили квіти та подарунки.

Народився ювіляр у багатодітній родині і все життя прожив у рідному селі. Нелегке життя довелося прожити Петрові Прокоповичу, важко працював, зазнав голодні роки Голодомору, воєнне лихоліття. Учасник бойових дій Другої світовій війні, має нагороди: орден Вітчизняної війни І ступеня, «За відвагу», Червоної Зірки та медалі.

Трудова біографія глави сімейства пов’язана з місцевим колгоспом, працював на молотарці, техніком по штучному заплідненню корів, бригадиром рільничої й комплексної бригади.

Петро Прокопович має дітей, онуків та правнуків, які є його надійною опорою.