Волонтерство, як спосіб активізації молоді на Кобеляччині

10 вересня у залі засідань районної ради відбувся молодіжний онлайн захід «Warsztaty “Idea i praktyka wolontariatu» – «Ідея та практикa волoнтаріату», учасниками якого були юні мешканці Кобеляцького району.

Даний навчальний проєкт реалізує Konwent Współpracy Samorządowej Polska-Ukraina. Співфінансування відбувається Польсько-українською радою обміну молоддю за допомогою Міністерства національної освіти України.

Дієвий супровід та підтримку в навчанні Кобеляцької молоді у даному проєкті надали Асоціація «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування» в особі Ганни Кондратьєвої та Обласний молодіжний центр Полтава в особі Світлани Громцевої.

Навчання для активної молоді з Польщі та України розпочалося ще 7 вересня і триватиме два тижні. Кожна з двох країна має по три команди.

До складу команди від Полтавщини ввійшли жителі Кобеляцького району: Дарина Кабак – учениця Полтавської загальноосвітньої школи №10 ім. В.Г.Короленка міста Полтави, Олександр Мазур – учень Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Єлизавета Карпенко та Дмитро Скакун – учні Кобеляцького ліцею № 2.

За час навчання активна молодь отримає нові знання, знайомства та найголовніше – практичний досвід розвитку волонтерського руху.

Цього дня, окрім онлайн навчання діти також мали можливість поспілкуватися у невимушеній атмосфері з керівниками району – головою районної ради Володимиром Кішінським та головою районної державної адміністрації Дмитром Сироваткою.