Заслухано звіт директора регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський»

21 серпня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном та інвестицій та з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування на базі регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський».

Участь у засіданні взяли голова районної ради Володимир Кішінський, та голова районної державної адміністрації Дмитро Сироватка, голова постійної комісії з питань промислової політики, підприємництва, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства Олег Решетило.

Спершу директор регіонального парку Олександр Шуліка інформував членів профільних комісій про роботу адміністрації природоохоронної установи за І півріччя 2020 року. Також депутати мали змогу оглянути дендропарк, фруктовий сад, відремонтовану їдальню, будиночки для відпочинку та ін.

У ході свого виступу Олександр Шуліка наголосив на планах, які планується реалізувати найближчим часом, та подякував керівництву районної ради, депутатам обласної і районної рад за підтримку у розвитку природоохоронної установи.

У контексті розгляду даного питання депутати також погодили продовження контракту з директором регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» Шулікою Олександром Миколайовичем з 15 вересня 2020 року строком на п’ять років.

Відповідно до рекомендацій спільного засідання питання: «Про звіт директора регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» про роботу адміністрації регіонального ландшафтного парку за І півріччя 2020 року» та «Про продовження контракту з директором регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» Шулікою Олександром Миколайовичем» буде розглянуто на черговому засіданні Кобеляцької районної ради.