ШУКАЄМО РОБОТУ НАВЧАЮЧИСЬ  НА COURSERA

20 серпня 2020 року  в Кобеляцькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості відбувся черговий вебінар на тему: “Безкоштовне навчання безробітних громадян на курсах освітньої Інтернет-платформи COURSERA”.

Провідний фахівець з питань зайнятості Наталія Анатоліївна Лях інформувала слухачів про ініціативу  Державної служби зайнятості   щодо безкоштовного доступу до освітніх програм міжнародної онлайн-платформи  COURSERA для безробітних. Ця надійна платформа з численними курсами високої якості в області технічного і професійного навчання – є відмінним варіантом для тих, хто хоче розширити навчальний план та розвинути навички в різних галузях знань.

Щоб пройти навчання необхідно зареєструватися та вибрати відповідний напрямок. Для цього безробітній особі  достатньо звернутись в службу зайнятості до кар’єрного радника та надати свої контактні дані. Зарахування слухачів буде здійснюватися до 30 вересня 2020 року. Навчання за вибраними курсами має бути завершене до 31 грудня 2020 року.

Інформація про успішне навчання онлайн і наявність сертифікатів  збільшує шанси на працевлаштування.

Для отримання консультацій по COURSERA пропонуємо звертатися до Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості за адресою: м. Кобеляки, вул. Дніпровська 7, тел.: (05343) 3 11 76.

Більше корисної інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями: https://pol.dcz.gov.ua/