Вебінари у Кобеляцькій районній філії центру зайнятості

06 та 07 серпня 2020 року фахівці Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості за допомогою програми «Zoom» провели для безробітних інформаційні вебінари.

Завдяки дистанційній комунікації слухачі отримали інформацію про послуги, які надає служба зайнятості, переваги легальної зайнятості, стан регіонального ринку праці, веб-ресурси ДСЗ, якими можна скористатися для отримання додаткових знань та компетенцій. Завідувач сектору активної підтримки безробітних Наталія Валеріївна Царичанська акцентувала увагу учасників вебінару на зручному електронному сервісі – «Електронний кабінет шукача роботи» (ЕКШ).

Фахівець з питань зайнятості Наталія Анатоліївна Лях розповіла про  переваги і

можливості індивідуального онлайн-навчання. Сьогодні є безліч курсів, навчальних каналів та вебінарів на освітніх платформах і кожен може розвинути навички в різних галузях знань. Саме це пропонує Coursera. За підтримки Державної служби зайнятості на цій міжнародній платформі безробітні громадяни можуть безкоштовно пройти навчання від викладачів кращих університетів світу та отримати сертифікат.

Щоб не пропустити наступні вебінари, слідкуйте за анонсами на сторінці Фейсбук Кобеляцької районної філії

https://www.facebook.com/KobelakiCZ/

Більше корисної інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланням pol.dcz.gov.ua