“COURSERA розширює можливості для пошуку роботи”

Саме з цих слів  розпочався вебінар в Кобеляцькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості 31 липня 2020 року на тему: “Безкоштовне навчання безробітних громадян на курсах освітньої Інтернет-платформи COURSERA”.
Провідний фахівець з питань зайнятості Наталія Анатоліївна Лях інформувала слухачів про ініціативу  Державної служби зайнятості   щодо безкоштовного доступу до освітніх програм міжнародної онлайн-платформи  COURSERA для безробітних. Серед усіх напрямків зараз найбільш популярні — бізнес, ІТ-технології, вивчення іноземних мов.
Для проходження навчання необхідно зареєструватися та вибрати відповідний напрямок. Для цього безробітній особі  достатньо звернутись в службу зайнятості до кар’єрного радника та надати свої контактні дані. Зарахування слухачів буде здійснюватися до 30 вересня 2020 року. Навчання за вибраними курсами має бути завершене до 31 грудня 2020 року.
Серед плюсів даного онлайн-навчання слід відзначити:
– можливість отримувати знання найпрестижніших світових університетів;
– забезпечення безкоштовного доступу до програм найкращих викладачів світу;
– забезпечення найновішою інформацією, технологією, теорією;
– дає можливість навчатись будь-де і будь-коли;
– інформація про успішне навчання онлайн чи наявність сертифікатів значно посилює резюме та збільшує шанси на працевлаштування.
Для отримання консультацій по COURSERA пропонуємо телефонувати до Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості за телефоном: (05343) 3 11 76.