Сумуємо

Кобеляцька районна рада та районна державна адміністрація з глибоким сумом сприйняли звістку про те, що 28 липня цього року на 83 році життя відійшов у Вічність колишній голова Кобеляцької районної ради, Почесний громадянин Кобеляцького району – Радченко Віктор Дмитрович.

Вся його трудова діяльність була пов’язана з людьми. Розпочав свій трудовий шлях у Кобеляцькому районі в 1965 році на посадах вихователя, потім заступника директора по виховній роботі Кобеляцької школи – інтернату. З 1968 року працював у Кобеляцькому райкомі партії України, а з 1991 і по 2000 роки – заступником голови та головою Кобеляцької районної ради.

Непересічна особистість із щирим серцем і великою душею, він пройшов земний шлях у постійній праці, як істинний патріот і громадянин, чесно та відкрито.

Очолюючи свого часу район, будучи депутатом ради, Віктор Дмитрович користувався авторитетом серед керівників установ, підприємств району, умів слухати людей, допомогти і захистити кожного, і робив це на совість, залишаючись простим, щирим, доступним для спілкування.

Ми запам’ятаємо його привітно усміхненим і вимогливим, доброзичливим і чемним, чуйним і уважним, великим життєлюбом. Запам’ятаємо всі, хто любив, поважав, розумів його.

Кобеляцька районна рада та райдержадміністрація висловлюють щире співчуття дружині Аллі Григорівні, рідним, близьким, друзям та колегам і разом сумують з приводу тяжкої і безповоротної втрати.