Літо – не лише пора для відпочинку, а й початок роботи над написанням проєктів

22 липня поточного року Кобеляцька районна рада спільно з відділом інвестиційної діяльності та проєктного менеджменту Полтавської обласної ради провели семінар по підготовці проєктів місцевого розвитку та громадських ініціатив для участі в обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області та Бюджеті участі Полтавської області 2020 року.

Цільовою аудиторією навчального заходу були представники учнівської молоді, громадських організацій та органів місцевого самоврядування району. Провела семінар заступник начальника відділу інвестиційної діяльності та проєктного менеджменту Полтавської обласної ради Олеся Дроботенко.

У роботі семінару взяли участь голова районної ради Володимир Кішінський, його заступник Оксана Гордійко, депутати Кобеляцької районної ради Ганна Кондратьєва та Олег Решетило.

Під час семінару Олеся Дроботенко детально зупинилася на підготовці до написання двох проєктів Полтавської обласної ради – «Бюджет участі» та «Обласний конкурс проєктів розвитку громад». Доповідач наголосила на строках написання, подання та голосування. Не залишила осторонь уваги питання тематики проєктів, вартості співфінансування та нововведень, які будуть діяти цього року під час голосування. Голосування буде здійснюватися через систему Smart Region Полтавської області за посиланням: https://smartregion.pl.ua/ і лише в електронній системі. У ході зустрічі також обговорили типові помилки, які допускаються при написанні проєктів.

На завершення учасники заходу мали можливість поспілкуватися з представниками Полтавської обласної ради та отримати відповіді на питання, які виникають під час написання проєктів.