Сучасні сервіси та освітні платформи

25 червня 2020 року завідувач сектору активної підтримки безробітних Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Наталія Валеріївна Царичанська провела інформаційний вебінар, на якому розповіла про основні послуги служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання.

Окрему увагу фахівець приділила перевагам і можливостям індивідуального онлайн-навчання. Сьогодні є безліч курсів, навчальних каналів та вебінарів на освітніх платформах і кожен може опанувати практично будь-яку навичку. Державна служба зайнятості надає можливість безкоштовно скористатися такими сучасними сервісами, а саме:

Платформа профорієнтації та розвитку кар’єри   (http://profi.dcz.gov.ua);

Платформа «Моя професія: консультаційна мережа» (https://myprofession.com.ua);

Освітній портал Державної служби зайнятості (https://skills.dcz.gov.ua/).

Ознайомилися слухачі також з іншими освітніми платформами: PROMETHEUS; ДІЯ. ЦИФРОВА ОСВІТА; COURSERA; LINGVA SKILLS; EDUCATIONAL ERA.

Гостею вебінару була головний спеціаліст Кобеляцького бюро правової допомоги Ірина Миколаївна Тихоненко. На передодні Дня Конституції вона висвітлила тему «Захист прав та свобод людини».

По завершенні заходу всім охочим запропоновано індивідуально проконсультуватися з фахівцем та отримати відповіді на свої запитання.

Анонси наступних вебінарів будуть розміщені на сторінці Фейсбук Кобеляцької районної філії.

Більше корисної інформації з питань зайнятості можна знайти зпосиланнями: https://pol.dcz.gov.ua/  та https://www.facebook.com/KobelakiCZ/