Людина не має права бути “живим” товаром

04 червня 2020 року фахівці Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості для безробітних, які перебувають на обліку по питанню працевлаштування, провели вебінар на тему “Безпечна міграція та протидія торгівлі людьми”.  На початку онлайн-спілкування провідний фахівець з питань зайнятості Наталія Анатоліївна Лях відзначила, що зараз ніхто не застрахований від трудової дискримінації, тому подбати про безпеку праці — обов’язок кожного.

Під час вебінару фахівці розповіли про діяльність міжнародних організацій, які допомагають постраждалим від торгівлі людьми, консульські установи України за кордоном та надали корисні поради щодо особистої безпеки.

Завідувач сектору активної підтримки безробітних Наталія Валеріївна Царичанська інформувала учасників вебінару про можливість та умови легального тимчасового працевлаштування українських чоловіків в будівельній галузі на ринку праці Ізраїля.

Для підвищення обізнаності населення щодо ризиків торгівлі людьми присутнім була надана інформація про телефонні лінії, що працюють в Україні:

0-800-505-501 –  безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні,

527 –  безкоштовно з мобільних телефонів в Україні.

Корисні вебсайти:

www.dcz.gov.ua 

www.israeljobofficial.org.ua ,

http://www.stoptrafficking.org.ua


www.migrantinfo.org.ua

www.527.org.ua