Відбулося друге пленарне засідання тридцять четвертої сесії районної ради

У п’ятницю, 5 червня 2020 року, голова районної ради Володимир Кішінський провів друге пленарне засідання тридцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання, у якому із 34 депутатів взяло участь 20.

На ньому були присутні голова районної державної адміністрації Дмитро Сироватка, його заступник Юрій Кропивка, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних підприємств району, представники акредитованих засобів масової інформації та громадськість.

Узгодивши порядок денний та регламент пленарного засідання, депутати безпосередньо перейшли до сесійної роботи.

Питання, які було включено до порядку денного, народними обранцями були прийняті без обговорень. Серед них одноголосно були підтримані бюджеті, майнові, медичні та освітні питання.

Рішення по реорганізації Дабинівської та Лебединської загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів у початкові школи не набрали необхідної кількості голосів.

Із дев’ятнадцяти питань порядку денного по сімнадцяти прийнято рішення.

У ході роботи також були підняті питання використання бюджетними установами коштів, виділених із районного бюджету, забезпеченості лікарями амбулаторій загальної практики сімейної медицини, недостатнього фінансування з Національної служби здоров’я України медичних працівників, які безпосередньо надають стаціонарну допомогу пацієнтам хворим на COVID-19, та які задіяні у мобільних бригадах.

На завершення пленарного засідання голова районної державної адміністрації Дмитро Сироватка проінформував присутніх про роботу виконавчої влади в умовах карантину.