Ярмарка вакансій!

Справжнім визнанням виконуваної роботи є те, що за послугою звертаються ті хто вже її колись отримав. Мова йде про підбір працівників у торгову мережу «Маркетопт». Восени минулого року  відбулась міні ярмарка вакансій, щодо підбору персоналу у новозбудований магазин у смт. Білики, організатором якої була Кобеляцька районна філія Полтавського обласного центру зайнятості. Завдяки цьому заходу роботодавцем було в повній мірі укомплектовано штат працівників.

В зв’язку з розширенням торгової мережі у м. Кобеляки в роботодавця виникла потреба у підборі працівників на посади «продавця», «касира», «охоронця», «вантажника», «бариста» та «піцайоло».

Тому, 03.06.2020 р., з дотриманням всіх карантинних вимог, в приміщенні Кобеляцької районної філії була проведена міні ярмарка заявлених вакансій, участь у якій взяли більше 65 претендентів. Кожен учасник заходу заповнив кадрову анкету та пройшов співбесіду із менеджером по персоналу.

Захід тривав близько 6 годин (оскільки в приміщенні знаходилось не більше 10 чол.), але ні представники роботодавця, ні запрошені на час не зважали. Адже кінцева мета: з однієї сторони – підбір кваліфікованих вмотивованих працівників, з іншої – отримання офіційної, з достойною заробітною платою, по місцю проживання роботи.

Всі учасники заходу отримали необхідну для себе інформацію.

Більше корисної інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями: https://pol.dcz.gov.ua/ та https://www.facebook.com/KobelakiCZ/