Апарат штучної вентиляції легень для Кобеляцької центральної районної лікарні

12 травня ТОВ «Агрофірма «Добробут» агропромхолдингу «Астарта-Київ» вручили медичне обладнання Комунальному некомерційному підприємству «Кобеляцька центральна районна лікарня» і підстанції екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Кобеляцького району.

Участь у передачі медичного обладнання взяли перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Віктор Лисак, голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський, голова районної державної адміністрації Дмитро Сироватка та головний лікар центральної районної лікарні Володимир Казирод.

У ході зустрічі заступник генерального директора ТОВ «Добробут» Анатолій Таранушич  передав для двох медичний закладів сучасний апарат ШВЛ, два монітори пацієнта, захисні костюми, маски та дезінфікуючі засоби.

«Ще на початку карантину наша компанія забезпечила засобами захисту всіх своїх працівників і пайовиків. Але ми не можемо не потурбуватися про лікарів, які першими стикаються з новим вірусом, – сказав Анатолій Таранушич. – Тому 15 лікарень Полтавської області уже отримали від «Астарти» медичні маски, захисні костюми, антисептики, рукавички, експрес тест-системи на визначення антитіл COVID-19».

Окрім Кобеляцького району чотирнадцять районних лікарень Полтавської області: Козельщинська, Новосанжарська, Решетилівська, Глобинська, Семенівська, Хорольська, Миргородська, Лубенська, Оржицька, Шишацька, Гадяцька, Диканська, Зіньківська та Чутівська ЦРЛ отримують підтримку від ТОВ «Агрофірма «Добробут», що є гарним прикладом допомоги бізнесу у цей складний час.

Агрофірма «Добробут» також забезпечує медичними засобами амбулаторії, фельдшерсько-акушерські пункти на території Кобеляцького району та харчовими наборами людей, які перебувають у складних життєвих ситуаціях.

Крім того, присутні оглянути реанімаційне, терапевтичне, неврологічне та дитяче відділення центральної районної лікарні та перевірили роботу апаратів штучної вентиляції легень.

На завершення головний лікар центральної районної лікарні Володимир Казирод подякував ТОВ «Агрофірма «Добробут» за постійну підтримку та надану допомогу медичному персоналу під час пандемії.

Насамкінець, обласне та районне керівництво привітало медичних працівників з професійним святом – Днем медичної сестри та медичного брата.