Розкриття творчого потенціалу

27 лютого 2020 року в Кобеляцькій районні філії Полтавського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання Клубу «Поклик душі». Метою цього заходу було формування позитивної життєвої позиції учасниць клубу та активізація зусиль у досягненні поставлених цілей і завдань.

На початку засідання директор Кобеляцької районної філії Хейлик Н.М. ознайомила нових учасниць із діяльністю Клубу і визначила професійні перспективи щодо працевлаштування кожної з них. Наталія Миколаївна наголосила на важливості саморозвитку, спрямувавши власні сили на самореалізацію та використання свого інтелектуального та творчого потенціалу. Кожна людина індивідуально неповторна, тому наше завдання полягає насамперед у розкритті своєї неповторності, самобутності, творчої індивідуальності. Здійснювати це завдання – означає йти тією доріжкою, на якій з найбільшою яскравістю може розкриватися сила розуму і умінь, майстерність і творчість.

Завідувач сектору активної підтримки безробітних Наталія Царичанська продемострувала слайди про успішних, творчих і креативних жінок, провела тест «Ваше ставлення до життя». Яскравим і корисним акцентом засідання було розкриття теми «Вплив кольору на кожного з нас». Познайомившись з творчістю художниці Джин Хейнс, всі з великим захопленням передавали свій настрій через акварель.

Засідання клубу пройшло в дружній атмосфері, жінки були активні,  відверті та виявили велике бажання зустрітися на наступному засіданні.

Більше корисної інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями: https://pol.dcz.gov.ua/ та https://www.facebook.com/KobelakiCZ/