Співпраця з органами влади

13 лютого 2020 року відбулася робоча зустріч директора Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Наталії Хейлик з Кобеляцьким міським головою Олександром Копельцем, де було обговорено питання стану місцевого ринку праці та намічено плани на проведення оплачуваних громадських робіт у 2020 році.

Наталія Миколаївна акцентувала увагу на тому, що служба зайнятості на сьогодні діє на відкритому ринку праці, пріоритетним напрямком діяльності якої  є допомога роботодавцям в укомплектуванні вакансій.

Так, з метою наближення інформації про вакансії до активних пошукачів роботи (навіть до тих, хто на обліку в службі зайнятості не перебуває), в приміщенні Кобеляцької міської ради вирішено розмістити «скриньку» та залишено коротеньку анкету, заповнивши яку особа надає мінімальні відомості про себе та про роботу, яку шукає. Анкети будуть оперативно опрацьовані і в разі появи підходящої роботи до особи зателефонує фахівець служби зайнятості.

Сподіваємося, що проведена робота допоможе сформувати базу активних пошукачів роботи і сприятиме якнайшвидшому укомплектуванню вакансій.

Більше корисної інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями: https://pol.dcz.gov.ua/ та https://www.facebook.com/KobelakiCZ/