Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів – «афганців»! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Саме 15 лютого 1989 року, було закінчено, так звану, неоголошену війну, яка тривала майже 10 років і яку український народ засудив як несправедливу й жорстоку.

Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей. В цій кривавій війні самовідданість, мужність і героїзм виявили українці – офіцери та солдати. Багато з них не повернулося до своїх родин. Пам’ятаймо про них!

Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданій праці. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.
У шанобі схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув, з вдячністю звертаюсь до тих, хто живе поряд. Від усього серця бажаю Вам і Вашим родинам здоров’я, родинного благополуччя, упевненості, щастя, миру і добра.

З повагою,
Голова Кобеляцької районної ради                                                                                                              Володимир Кішінський