05 лютого 2020 року голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов представив активу Кобеляцького району голову районної державної адміністрації

Представлення відбулося у залі засідань районної ради за участю працівників апарату районної державної адміністрації, керівництва районної ради, депутатського корпусу, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних служб та установ, сільських голів та засобів масової інформації.

Передусім Олег Синєгубов зачитав розпорядження Президента України від 30 січня 2020 року № 75/2020-рп про призначення на посаду голови Кобеляцької районної державної адміністрації Дмитра Сироватки. Вітаючи нового очільника району голова обласної державної адміністрації побажав Дмитру Вікторовичу результативної роботи та співпраці між органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

У свою чергу, Дмитро Сироватка дякував Президенту України за високу довіру у зв’язку з призначенням його на посаду керівника району та пообіцяв добросовісно працювати на розвиток Кобеляцької територіальної громади.

У ході зустрічі також були поставлені запитання до голови Полтавської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова щодо якості ремонту доріг, які утримує Агенція місцевих доріг Полтавської області, розподілу державної субвенції та подальшої долі Кобеляцького району під час адміністративно- територіальної реформи. Відрадно, що саме ці актуальні питання задавали депутати районної ради Олег Решетило, Анатолій Таранушич та Світлогірський сільський голова Тамара Гординська.

З пропозицією на базі одного із навчальних закладів Кобеляцького району створити ліцей із посиленою військовою-фізичною підготовкою звернувся начальник Кобеляцького відділу поліції Сергій Джулай.

Насамкінець присутні у залі мали можливість особисто поспілкуватися з головою Полтавської обласної державної адміністрації Олегом Синєгубовим.