Інформує Кобеляцька районна філія Полтавського ОЦЗ

Кобеляцька районна філія Полтавського ОЦЗ завжди активно долучається до процесів легалізації найманої праці та детінізації заробітних плат в районі. Працівники філії постійно проводять семінари як із роботодавцями так із безробітними за відповідною тематикою, надаються роз’яснення суб’єктам господарювання в ході індивідуальних відвідувань та в складі робочої групи.

На виконання доручення Прем’єр – міністра України Олексія Гончарука, фахівці Кобеляцької районної філії оперативно провели заходи роз’яснювального характеру щодо недопустимості допуску до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин та захисту прав найманих працівників, зокрема: було проведено 2 семінари для роботодавців ( один з яких був спільно з інспектором Держпраці та представником Пенсійного фонду України) та семінар , до участі в якому було залучено 20 пошукачів роботи.

Зараз триває особисте відвідування працівниками філії підприємств району (при цьому акцент зроблений на роботодавців, що надають послуги в сфері торгівлі та організації харчування) щодо неухильного дотримання законодавчих вимог по укладанню трудових договорів з найманими працівниками.