Торгівля людьми —  не міф, а реальність!

Жертвами торгівлі людьми можуть стати чоловіки, жінки, діти  в  результаті примусової праці, сексуальної експлуатації, жебрацтва. Цей злочин має масштаби всесвітньої проблеми, тому знати правила безпеки  повинен кожен, хто займається пошуком роботи. 22 січня 2020 року фахівці Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості для громадян, які перебувають на обліку по питанню працевлаштування, провели тренінг на тему –  “Безпечна міграція та протидія торгівлі людьми”.  Проаналізувавши власні переконання, учасники тренінгу дійшли висновку, що “живим товаром” може стати кожен. Переглянувши відеоролик “Життя на продаж”, всі разом обговорили заходи безпеки при виїзді за кордон.

Наприкінці тренінгу фахівці розповіли про діяльність міжнародних організацій, які допомагають постраждалим від торгівлі людьми, про консульські установи України за кордоном.

Для підвищення обізнаності населення щодо ризиків торгівлі людьми присутні були проінформовані про такі телефонні лінії, що працюють в Україні:

0-800-505-501 –  безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні,

527 –  безкоштовно з мобільних телефонів в Україні.

Корисні вебсайти: www.stoptrafficking.org.ua, www.migrantinfo.org.ua

Більше цікавої інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланням: https://www.facebook.com/KobelakiCZ/ на сайті Полтавського ОЦЗ – https://pol.dcz.gov.ua/