Відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України

День 22 січня 1919 року ввійшов до української історії як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на Софійській площі було урочисто проголошено про злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки та підписано Акт Злуки українських земель. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом.

Саме цього дня, 22 січня 2020 року, біля пам’ятника Т.Г. Шевченку відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України в яких взяли участь народний депутат України Костянтин Касай, який цього дня проводить особистий прийом громадян, голова районної ради Володимир Кішінський, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Володимир Катишков, представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадськості, установ, підприємств та організацій міста.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих Героїв України, які віддали своє життя за волю і незалежність нашої держави та  поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченку.