2020 рік на Полтавщині оголошено роком медицини та будівництва

22 січня відбулося виїзне засідання двох постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном та інвестицій і з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Участь у засіданні взяли голова районної ради Володимир Кішінський, його заступник Оксана Гордійко, депутати районної ради: Володимир Жуков, Дмитро Омеляненко, Володимир Деменко, Олександр Ткаченко, В’ячеслав Нестеренко та Микола Дробина.

Питання, яке вивчали члени двох профільних постійних комісій – продовження капітального ремонту спільного коридору і їдальні двох суміжних неврологічного та терапевтичного відділень, кабінетів функціональної діагностики та облаштування нового кабінету для лікаря-отоларинголога.

Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Кобеляцька центральна районна лікарня» Володимир Казирод детально ознайомив депутатів з планами, щодо проведення капітального ремонту та переобладнання кімнат. Як наголосив Володимир Казирод, переоснащення кабінетів значно покращить якість надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги у лікарні.

У ході обговорення даного питання голова районної ради Володимир Кішінський наголосив, що 2020 рік на Полтавщині оголошений роком медицини та будівництва. Тому, у нас з’являється можливість за підтримки депутатського корпусу районної та обласної рад залучити кошти на проведення ремонтних робіт у лікувальному закладі.

Всі присутні депутати одноголосно підтримали пропозицію головного лікаря лікувального закладу та рекомендували очільнику депутатського корпусу Володимиру Кішінському звернутися до представників обласної влади щодо виділення коштів на капітальний ремонт частини приміщень Кобеляцької центральної районної лікарні.