Кобеляцький район з бюджетом на 2020 рік

У четвер, 16 січня 2020 року, відбулося друге пленарне засідання тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання, у якому із 34 депутатів взяло участь 25.

На ньому були присутні виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Володимир Катишков, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних підприємств району, представники акредитованих засобів масової інформації та працівники виконавчого апарату районної ради.

До порядку денного пленарного засідання було включено три питання: «Про районний бюджет на 2020 рік», «Про оплату праці голови районної ради Кішінського В.І.», «Про оплату праці заступника голови районної ради Гордійко О.П.».

Першим, відповідно до затвердженого порядку денного, доповідав начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Дацко. Він ознайомив депутатів районної ради зі зміненим проєктом районного бюджету на 2020 рік. Профільна комісія рекомендувала фінансовому управлінню районної державної адміністрації передбачити кошти установам, які фінансуються з районного бюджету, в обсягах 2019 року. А у випадку, якщо в існуючому проєкті районного бюджету на 2020 рік обсяг коштів перевищує минулорічний, залишити його без змін.

У ході обговорення питання депутати не змогли дійти до спільної думки. Взявши перерву, члени бюджетної комісії внесли нову пропозицію, а саме: у доходній частині проєкту районного бюджету на 2020 рік врахувати суму податків в обсязі 93 млн. грн., а у видатковій його частині передбачити резервний фонд у сумі 6 млн. грн.

Узгодивши всі спірні питання, народні обранці прийняли головний фінансовий документ Кобеляцького району на 2020 рік.