Бюджетна комісія погодила проєкт районного бюджету на 2020 рік

16 січня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном та інвестицій за участю представників політичних партій, яке провів голова профільної комісії Володимир Дрига.

Участь у засіданні взяли голова районної ради Володимир Кішінський, його заступник Оксана Гордійко, виконувач повноважень райдержадміністрації Володимир Катишков, голови постійних комісій Олег Решетило, Дмитро Омеляненко та Валерій Дрига, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Питання, яке розглядали народні обранці стосувалося формування районного бюджету на 2020 рік. По даному питанню інформував начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Дацко.

У контексті його розгляду профільна комісія рекомендувала фінансовому управлінню райдержадміністрації внести зміни до проєкту рішення «Про районний бюджет Кобеляцького району на 2020 рік» та подати його на розгляд другого пленарного засідання тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання.