Попередньо узгоджено дату проведення другого пленарного засідання тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання

14 січня 2020 року під головуванням голови районної ради Володимира Кішінського відбулося засідання президії районної ради за участю представників політичних партій по питанню проведення другого пленарного засідання тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання.

Головне питання, яке обговорювали депутати районної ради, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та комунальних підприємств району – прийняття районного бюджету на 2020 рік.

У контексті його розгляду було вирішено провести засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном та інвестицій за участю представників політичних сил, на якому остаточно узгодити видатки, які необхідно передбачити у бюджеті на 2020 рік на утримання бюджетних установ та комунальних підприємств, які фінансуються з районного бюджету. Засідання комісії заплановано на 16 січня поточного року.

Після узгодження цифр профільною комісією, цього ж дня рекомендовано провести і друге пленарне засідання тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання.