У Кобеляках відзначили День місцевого самоврядування

Багатолюддя, квіти, посмішки, сердечні поздоровлення та святковий настрій. Усе це було 6 грудня у залі засідань районної ради, де пройшли урочистості та святковий концерт з нагоди професійного свята народовладдя – Дня місцевого самоврядування.

Ця святкова подія зібрала в одну родину депутатів усіх рівнів, представників місцевого самоврядування та виконавчої влади, керівників підприємств, установ, організацій, ветеранів місцевого самоврядування, чия наполеглива праця, воля, енергія, професіоналізм творять історію місцевого самоврядування Кобеляцького району.

Святкові урочистості розпочав голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський, який у своїй промові привітав усіх присутніх з професійним святом та наголосив на визначальній ролі місцевого самоврядування у вирішенні соціально-економічних питань на місцевому рівні.

Після слів вітань Володимир Кішінський вручив жительці села Придніпрянське Сосновій Олександрі Іванівні Почесну Грамоту та нагрудний знак «Почесний громадянин Кобеляцького району Полтавської області».

Обласні Подяки Полтавської обласної ради за сумлінну працю, особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну громадянську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування були вручені депутатам Кобеляцької районної ради сьомого скликання, працівникам виконавчого апарату районної ради, сільським головам та керівникам районних установ.

Окрім того, спільними районними грамотами були відзначені спеціалісти селищної, сільських рад, депутати місцевих рад та ветерани органів місцевого самоврядування.

Не залишились без нагород і волонтери Кобеляцького району. Їм були вручені Грамоти Полтавського обласного військового комісаріату.

Зі святом представників місцевого самоврядування також привітав начальник Кобеляцького районного відділу поліції Сергій Джулай та вручив Подяки райвідділу поліції очільникам територіальних громад за співпрацю з правоохоронними органами.

Вітання з професійним святом, слова подяки керівникам району та депутатському корпусу лунали від керівників районних установ і ветеранів органів місцевого самоврядування.

Завершенням урочистого заходу стали художні виступи самодіяльних колективів районного центру культури і дозвілля та гуртківців районного будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна.