Для посадових осіб місцевого самоврядування та державних службовців проведено тематичний семінар

28 листопада у залі засідань Кобеляцької районної ради відбувся семінар для посадових осіб органів місцевого самоврядування, державних службовців, керівників комунальних та загальноосвітніх навчальних закладів району.

Програма семінару складалась з двох доволі цікавих тем. Спершу, доктор юридичних наук Володимир Божко ознайомив присутніх зі змінами в антикорупційному законодавстві. Під час розгляду даного питання були обговорені шляхи запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, відповідальність осіб, винних у порушенні вимог та обмежень, пов’язаних із конфліктом інтересів, практичні аспекти боротьби з корупцією в органах місцевого самоврядування та розглянуті типові ситуації з цих питань.

Наступна тема мала зовсім інший характер, не менш важливий, ніж попередній – «Профілактика та корекція синдрому емоційного та професійного вигорання. Стресостійкість». Про його вікові етапи, симптоми та причини виникнення мову вела практикуючий психолог, кандидат психологічних наук Анжеліка Яценко.

Захід пройшов у позитивному настрої з використанням цікавих моментів із практики доповідачів. Завдяки їхнім порадам учасники заходу дізналися, як не допустити помилок при складанні та поданні щорічної декларації до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та протидіяти стресу і досягти вдалих комунікацій зі співробітниками та відвідувачами.

Семінар відбувся завдяки тісній співпраці Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, Асоціації «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування» та Кобеляцької районної ради.