Депутати районної ради підтримали зміни до показників районного бюджету

У середу, 27 листопада 2019 року, відбулося друге пленарне засідання тридцять другої позачергової сесії районної ради сьомого скликання. Із 34 депутатів участь взяли 20.

На сесії були присутні виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Володимир Катишков, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних підприємств району, представники акредитованих засобів масової інформації та працівники виконавчого апарату районної ради.

На порядку денному пленарного засідання було лише одне питання «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік».

Як повідомив начальник фінансового управління районної державної адміністрації Андрій Дацко, проєктом рішення запропоновано внести зміни до доходної та видаткової частини бюджету за рахунок зменшення:

– субвенції з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення за рахунок субвенції з державного бюджету на суму 1 000 000,00 грн.;

– субвенції з місцевого бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за принципом “гроші ходять за дитиною” за рахунок субвенції з державного бюджету на суму 100000,00 грн.;

– іншої субвенції з обласного бюджету на відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей на суму 140067,00 грн.

За рахунок збільшення:

субвенції з бюджету Бутенківської ОТГ на утримання закладів, що надають первинну медичну допомогу, соціальний захист та соціальне забезпечення, і на освіту в сумі 673 206,00 грн.;

– субвенції з місцевого бюджету на співфінансування інвестиційних проектів по Світлогірській, Озерянській, Дашківській, Іванівській та Придніпрянській сільських радах на суму 41076,00 грн.

У ході обговорення даного питання депутати одноголосно підтримали запропонований фінансовим управлінням райдержадміністрації проєкт рішення.

У «Різному» депутати районної ради піднімали питання неякісного ремонту дороги місцевого значення загального користування на відрізку Кобеляки-Білики, вуличного освітлення у населених пунктах району та можливостей наповнення районного бюджету.

На завершення обговорення депутат районної ради Олег Решетило вніс пропозицію керівникам району офіційно запросити на зустріч з активом Кобеляцького району новопризначеного голову Полтавської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова.