День кар’єри

20 листопада 2019 року за ініціативи Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості у приміщенні ДПТНЗ «Професійний аграрний ліцей» м.Кобеляки організований і проведений профінформаційний масовий захід «День кар’єри».

Для участі у заході були запрошені учні 8 – 11 класів ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара», ОЗ «Кобеляцький ліцей №1», Кобеляцької ЗОШ №3, батьки, педагогічні працівники та роботодавці району.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор професійно-технічного закладу Бровко Олег Анатолійович, наголосивши на важливості відповідального ставлення до вибору майбутнього професійного шляху. Презентуючи навчальний заклад, він розповів про історію та діяльність ліцею, організацію дозвілля та інші умови, які створені для успішного навчання студентів.

Про тенденції сучасного ринку праці присутнім розповідали майстри виробничого навчання. Вони надали корисні поради стосовно здобуття професій «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «слюсар з ремонту сільськогосподарських машин», «водій автотранспортних засобів», «оператор комп’ютерного набору, обліковець», «кухар, кондитер», «перукар-модельєр, манікюрник», які в подальшому нададуть можливість професійного і кар’єрного зростання у контексті європейської інтеграції України.

Про перспективи подальшого працевлаштування за цими напрямками на місцевому виробництві розповідали запрошені роботодавці, які співпрацюють з Професійним аграрним ліцеєм по питаннях організації виробничої практики та зайнятості випускників.

Перед гостями з яскравими номерами виступили учасники художньої самодіяльності ліцею. Смачним акцентом «Дня кар’єри»  був майстер-клас для бажаючих по оздобленню мафінів від майстра виробничого навчання Кривоноса Геннадія Вікторовича. Під час екскурсії по виробничих лабораторіях всім було цікаво спостерігати за професійними діями студентів, які займалися карвінгом (мистецтво художнього різьблення по овочах і фруктах), створенням вечірніх зачісок, декоративним розписом нігтів.

Учасники заходу отримали вичерпні профконсультації фахівців служби зайнятості. Сподіваємося, що цей захід пройшов не даремно і допоможе майбутнім випускникам  вибрати те заняття, яке буде приносити і задоволення, і матеріальне благо.

Більше корисної інформації можна знайти за посиланнями: https://pol.dcz.gov.ua/  та  https://www.facebook.com/KobelakiCZ/