QUEST-TOUR «Зі шкільного класу – до кабінетів влади» для кобеляцьких школярів

19 листопада представники учнівського самоврядування загальноосвітніх шкіл Кобеляцького району взяли участь в QUEST-TOUR «Зі шкільного класу – до кабінетів влади», організованого Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування за підтримки Полтавської обласної ради.

Відповідно до програми для учнів Кобеляцького та Новосанжарського районів були організовані цікаві заходи. Спершу діти мали змогу пройтися кулуарами Полтавської обласної ради та взяти участь у роботі пленарного засідання, яке провів заступник голови обласної ради Анатолій Ханко. Несподіванкою для молоді була можливість скористатися під час прийняття рішень сучасним програмним комплексом для голосування «Taiden».

Вітаючи майбутніх депутатів, Анатолій Ханко зазначив: «Ми хочемо, щоб діти зрозуміли роль місцевого самоврядування в утвердженні демократичного суспільства, життєдіяльності нашої області, дізналися, як працює обласна рада, які рішення приймає, яким є механізм прийняття рішень. Адже в недалекому майбутньому більшість сьогоднішніх лідерів учнівського самоврядування стануть депутатами обласної та місцевих рад, вирішуватимуть актуальні питання соціально-економічного розвитку області та територіальних громад».

Окрім того, у неформальній обстановці юнаки і дівчата поспілкуватися з депутатом Полтавської обласної ради Валерієм Прядком, заступником начальника інвестиційного та проєктного менеджменту виконавчого апарату обласної ради Олесею Дроботенко, заступником виконавчого директора обласної асоціації органів місцевого самоврядування Ганною Кондратьєвою, начальником управління інфраструктури обласної державної адміністрації Сергієм Марчишинцем та директором Полтавського обласного молодіжного центру Світланою Громцевою.

У ході заходу були проведені тренінги на теми: «Основи самоврядування для учнівської молоді», «Взаємодія органів державної влади та органів місцевого самоврядування», «Сучасні можливості для молоді».

День був насиченим та цікавим. Приємним сюрпризом для учнів Кобеляцького району була екскурсія до Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава», яку провів сам директор підприємства Володимир Окара.

Насамкінець, щирі слова подяки від делегації з Кобеляцького району висловив голова районної ради Володимир Кішінський Олександру Біленькому, Анатолію Ханку, Ганні Кондратьєвій, Олесі Дроботенко, Валерію Прядку, Сергію Марчишенцю, Світлані Громцевій, Володимиру Окарі.

Окрема подяка депутату Полтавської обласної ради від Кобеляцького району Сергію Жуку за фінансову підтримку в організації  поїздки.