Інформує Кобеляцьке бюро правової допомоги

  У ті години, коли ангели в небі
Посилають промені доброти,
На Землі з’являються діти –
Втілення нашої мрії!

Багатьом дорослим бракує дитячої безпосередності – здатності радіти простим моментам, прикрашати щирим сміхом все довкола. Дитина може придумати цікаву гру на власних пальцях, змайструвати ляльку з клаптиків, кораблик з паперу чи свищика з гілочки.

Дорослі часто говорять про те, як добре бути маленьким! Можна спати, скільки хочеш, можна прокинутися, підійти до вікна і спостерігати, як люди поспішають у справах, слухати, як шумить місто за вікном. Весь день можна розважатися різними іграми, гуляти на свіжому повітрі, грітися на сонечку, лежати на травичці і насолоджуватися свободою.

Всесвітній день дитини відзначається 20 листопада як день світового братерства, взаєморозуміння та підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини.

Кожна дитина має право на освіту, належну медичну допомогу, право на ім’я та громадянство. Кожна дитина має право виростати й виховуватися в турботливому сімейному середовищі та бути захищеною від жорстокої поведінки.

Якщо батьки правильно сформують і розвинуть основні риси характеру дитини, їх чадо зросте цілісною особистістю, з лідерськими задатками, успішною по життю людиною. Народна мудрість навчає: «Посієш думку – пожнеш вчинок, посієш вчинок – пожнеш звичку, посієш звичку – пожнеш характер, посієш характер – пожнеш долю». Любіть своїх дітей безумовно, грайтеся з ними, поки вони маленькі!

Давайте разом зробимо дитинство наших дітей щасливим!

За отриманням консультації та захистом своїх прав можна звертатися до Кобеляцького бюро правової допомоги за адресою: м. Кобеляки, вул. Батиря, буд. 6 або зателефонувати (05343) 3-43-74