Молодь – головна рушійна сила, яка за підтримки місцевого самоврядування зможе реалізувати кращі свої проєкти

Впровадження ефективної молодіжної політики в умовах сучасних реалій можливе лише за умови об’єднання зусиль і координації діяльності органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та молодіжного представництва.

Саме для запровадження розвитку молодіжки на теренах Кобеляцького району Полтавською обласною радою, Асоціацією «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування», комунальною установою «Обласний молодіжний центр» та за підтримки Кобеляцької районної ради було проведено одноденний семінар «Молодіжна політика на місцях», у рамках державної програми «Молодіжний працівник», розробленої Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.

Семінар відбувся 5 листопада на базі відділу освіти Кобеляцької районної державної адміністрації. Цільова аудиторія, яка взяла участь у навчанні – це учні і педагоги шкільних та позашкільних навчальних закладів, представники районних служб, громадських організацій. Куратором заходу була директор комунальної установи «Обласний молодіжний центр» Світлана Громцева.

Надання учасникам практичних інструментів молодіжної роботи на місцях, які, в свою чергу,  мінімізують ризики та негативні тенденції роботи з молоддю – головне завдання проведеного семінару. Окрім того, слухачі мали змогу отримати нові ефективні форми роботи, навчальні посібники, методичні рекомендації щодо роботи з підростаючим поколінням.

Навчальний захід відбувся жваво і цікаво. Креативний і сучасний підхід по кожному питанню експерта з молодіжної політики Світлани Громцевої приємно вразив слухачів тренінгу. Під час обговорення питання розвитку молодіжної політики у Кобеляцькому районі кожна вікова категорія відстоювала свої думки та бачення його вирішення. Загалом день пройшов швидко і цікаво, незважаючи на велику кількість отриманої нової інформації.

Підводячи підсумки семінару всі дійшли висновку, що лише за підтримки представників місцевого самоврядування, виконавчої влади молодь зможе розвивати молодіжну політику та зробити життя громади цікавим, позитивним та яскравим.

На завершення, висловили слова подяки присутні за чудово організований тренінг директору комунальної установи «Обласний молодіжний центр» Світлані Громцевій, заступнику виконавчого директора Асоціації «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування», депутату Кобеляцької районної ради Ганні Кондратьєвій, голові Кобеляцької районної ради Володимиру Кішінському та спеціалісту методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Валентині Городецькій.